Zarabianie na Instagramie ile sie zarabia na ig

Zarabianie na Instagramie. Jak zacząć i ile można zarobić?

Posiadasz swój profil na portalu społecznościowym? Masz już bazę stałych odbiorców, a teraz poszukujesz techniki pomysłu strategii, czy też aplikacji, żeby móc zarobić? Chcesz wiedzieć dokładnie, jak zarabiać na Instagramie mając tylko paru obserwatorów? To dobrze, że jesteś tutaj i przeczytasz nasz artykuł.

Coraz to więcej osób próbuje znaleźć informacje, czy można zacząć zarabiać na Instagramie. Jest to możliwe nie tylko, gdy posiadasz mnóstwo obserwatorów. Możliwości zarabiania na Instagramie jest coraz to więcej. Platformy aplikacje pomyły techniki i wiele więcej opcji można zacząć wymieniać. Zarabianie czy jest to tak naprawdę możliwe i łatwe jak mówią inni? Od razu zaznaczamy, że tak jest to możliwe. W tym artykule wyjaśniamy Ci jak zacząć zarabiać na tym portalu społecznościowym. Sprawdź nasze usługi! 🔥

Czy żeby zacząć zarabiać na Instagramie trzeba mieć dużo followersów?

Wiadomo, że im więcej, tym lepiej, ale nie koniecznie musisz czekać do miliona. Potrzebujesz tak naprawdę, mniej obserwatorów niż myślisz. Oczywiście jeszcze wpływają na to inne elementy. Takie jak. Rozpoznawalność, Twoja nisza rynkowa czy też od zaangażowania Twojej społeczności. Pamiętaj, te techniki są nawet ważniejsze niż liczba obserwatorów.

Trzeba, zacząć brać pod uwagę nie tylko liczbę, obserwatorów, ale i inne czynniki wpływające na to. Możemy z miłą chęcią Ci ogłosić, że potrzebujesz zaledwie 1000 obserwujących. Tak dobrze, czytasz, musisz, mieć tylko 1000 obserwujących, by zacząć zarabiać!

Ile można zarobić na Instagramie?

Ciężko jest o dokładne liczby, dlatego przedstawimy Ci parę przykładów, kto, ile zarabia na poście sponsorowanym, by przejść dalej.

– Kylie Jenner jej sponsorowany post jest wart, aż 1 milion dolarów.

– Selena Gomez jej sponsorowany post wynosi 800 tysięcy.

– Cristiano Ronaldo i jego post wynosi 750 tysięcy.

– Chiara Ferragni musi się zadowolić z 12 tysięcy dolarów.

Podstawieni zostali Ci tak zwani “super influencerowie”, ale nie martw się. Nie oni są tylko na Instagramie i nie tylko za sponsorowane posty można tu zarabiać.

Użytkownicy, którzy mają, od 2000 do 100 000 obserwatorów mogą, zacząć zarabiać od 150 do 300 USD za post. Nie jest to mało pieniędzy, które zarobimy na Instagramie, ale pamiętaj, że to jeden z pomysłów. Mnóstwo innych jest planów pomysłów czy innych przedsięwzięć, by zarabiać na Instagramie. Nie musisz być więc popularnym influencerem.

Jakie są możliwości zarobków na Instagramie?

Przejdźmy, zatem do pomysłów, jak zacząć zarabiać na Instagramie. Nie musisz zostać i być znanym influencerem. Jest teraz wiele możliwości i innych metod na zarobek. Dziś właśnie je przedstawimy. Wiesz, już, ile wynoszą, zarobki i czy jest to możliwe, ale czy chcesz wiedzieć dokładnie, jak zarabiać na Instagramie?

Zarobek jako Influencer

Jest to jeden z tych powodów, dlaczego większość osób chce zdobyć popularność na Instagramie. Coraz większa możliwość zarabiania przez Internet pozwala na zostanie popularnym Influencerem. Jest mnóstwo osób, które zarabiają na tym portalu społecznościowym. Zanim jednak zaczniesz, pracować jako influencer musisz, zacząć pracować nad tym.

  1. Musisz wybrać niszę, w której chcesz zacząć stawiać pierwsze kroki.


  1. Zacznij obserwować konkurencje.


  1. Bądź cierpliwy i pracuj ciężko nad efektami.


  1. Zacznij publikować posty. Jednak pamiętaj, że te posty muszą być w super jakości i muszą przyciągnąć odbiorcę.


Najczęściej ludzie chcą się wypromować w tematykach: moda, podróże, uroda, wizaż, jedzenie, marketing, finanse, fitness, styl życia czy technologia.

Te nisze mogą zapewnić szybki rozgłos w Internecie. Oczywiście pod warunkiem, że zaskoczysz czymś nowym swoich obserwatorów. Musisz pracować ciężko nad uzyskaniem dobrej twarzy w Internecie. Publikować dobrej jakości zdjęcia, opisy, dobierać dobre hasztagi a też wiele więcej elementów. Pamiętaj, że większość firm woli współpracować z osobami znający dany rynek. Dlatego, też warto, więc skupić się na tym, co potrafisz i zdobyć mniej obserwatorów, którzy i tak Ci pozwolą zarabiać!

Pamiętaj, jednak, żeby, zacząć zarabiać Twój profil musi się wyróżniać dobrą jakością zdjęć, dobrą jakością opisów, dobrymi hasztagami.

Zarobek na własnych produktach

Instagram jest też dość często wykorzystywany do sprzedaży swoich produktów. Pamiętaj, że na takim pomyśle możesz zarobić mnóstwo pieniędzy, a dlaczego? Dlatego, że większość przedsiębiorców nie stosuje tego pomysłu na swoich profilach. Pomysł ten jeszcze mało komu jest znany, a przynosi duże zyski. Potrzebujesz paru wiernych Tobie obserwatorów. Przed tym wszystkim jednak musisz, się zastanowić co możesz, sprzedać. Jaka nisza jest odpowiednia Twoich produktów/usług, z którymi żyjesz. Jeżeli znasz się na przykład na marketingu cyfrowym. Stwórz swój kurs online i zacznij sprzedawać go na Instagramie. Jednak, aby zacząć, dobrze zarabiać na swoich produktach musisz, wykorzystać kampanię reklamową. Przygotuj dobrą kampanię i zacznij zarabiać.

Jak stworzyć skuteczną kampanię?– Zminimalizuj swoje koszty.

– Zmaksymalizuj liczbę klientów.

– Oceń, usługę, którą chcesz sprzedać, czy też produkt.

– Zwiększ dane swoich odbiorców.

Skuteczna reklama pozwoli Ci na zyskanie więcej klientów zainteresowanych Twoją usługą czy też produktem, a co za tym idzie – lepsza sprzedaż i większe zyski. Dodatkowo zyskasz, większy rozgłos na tym portalu społecznościowym. Przełoży się to między innymi na późniejszy zarobek.

Zarobek przez sprzedaż zdjęć

Jest to portal stworzony do robienia zdjęć. Można to wykorzystać w prosty i skuteczny sposób na zarobek. Wystarczy, że zaczniesz traktować swój profil jako galerię sztuki fotograficznej, która pozwoli na dobry zarobek. Dodając niższej jakości ów zdjęcie, czy też z możliwym “znakiem wodnym” takie zdjęcie jest bezużyteczne. Możesz poinformować swoich odbiorców, że mogą zacząć kupować owe zdjęcia, a też uzyskują do nich całkowite prawa.

Możesz zarządzać swoją sprzedażą osobiście i podpisywać umowy samodzielnie bądź zacząć sprzedawać na zewnętrznych platformach. Pamiętaj, że prostsze i szybsze jest używanie zewnętrznych platform do takiej sprzedaży.

Platformy takie jak:

– Twenty20.

– Shutterstock.

– IStock.

Ułatwią Ci takową pracę. Pamiętaj, że taki profil musi wyglądać zachęcająco. Musisz tworzyć tam wysokiej jakości opisy, zdjęcia ze znakami wodnymi. Codziennie publikować minimum 2 zdjęcia rano i wieczorem. Możesz użyć też płatnej kampanii reklamowej, by zwiększyć swoją sprzedaż. Małe pieniądze zainwestowane mogą przynieść bardzo duży zysk.

Zarobek przez aplikacje

Jednym z dobrych sposobów na zarobek są to aplikacje, które współpracują z Instagramem. Aby zacząć promować produkty na Instagramie za pieniądze najlepiej przygotować się na 10.000 obserwatorów. Są to takie aplikacje:

– indaHash.

– Shoutcart.

– Fohr Card.

Wszystkie zarobki przez aplikację są uzależnione od Twoich obserwatorów. Wchodzisz, na daną aplikację podejmujesz, się promowania danego produktu robisz, wszystko, co zawiera, opis. Publikujesz owo zdjęcie i zarabiasz. Niestety tutaj jest, bardzo duża konkurencja a często jednak producenci chcą, by profile miały mniej więcej 10.000 obserwatorów. Niektóre są, takie ogłoszenia, gdzie chcą, 1000 a 2000 obserwatorów, więc warto na nie wejść i zobaczyć.
4.6/5 - (34 votes)
Podziel się z innymi: