Mini Koszyk

kontakt

Zadaj nam pytanie. Nasi agenci są gotowi pomóc!

Pytania dotyczące złożonych zamówień będą ignorowane. Kontakt dla zamówień tutaj.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania:

Czy jesteście firmą?

Tak, jesteśmy w pełni zarejestrowaną i legalną firmą z siedzibą w Londynie przy ul. Bell Yard 7

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, po opłaceniu zamówienia można pobrać fakturę poprzez przejście do “Moje konto” -> “Moje zamówienia“.

Co to jest błyskawiczna realizacja?

Błyskawiczna realizacja to gwarancja wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności od obciążenia serwera zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z błyskawiczną realizacją zamówienia wykonywane są nawet w 10 minut.

Co to jest gwarancja premium+?

Dodatkowa opcja gwarancji to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu z przyczyn innych takich jak zmiana algorytmów itp. Wszystkie zamówienia z wykupioną gwarancją są objęte dożywotnio ochroną przed spadkiem.

Czym się różnią sztuczne konta od prawdziwych kont?

Prawdziwe konta to realne i aktywne konta o uzupełnionym profilu posiadające własne posty (zdjęcia lub filmiki) z gwarancją trwałości od operatora. Sztuczne konta to w większości nieaktywne konta z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.Zalecamy wybór prawdziwych kont dla jak najlepszych rezultatów.

Ile trwa standardowa realizacja?

Standardowa realizacja zlecenia może trwać nawet do 72 godzin w zależności od obciążenia serwera, ilości zamówień czy wykupionego pakietu. Stanowczo zalecamy wykupienie błyskawicznej realizacji jeżeli zależy Państwu na czasie.

Czy to bezpieczne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Czy usługi są z Polski?

Niestety nie, obecnie ani my ani nasza konkurencja nie oferujemy polskich usług. Obecnie mocno nad tym pracujemy i będziemy informować kiedy taka możliwość będzie dostępna.