Jak zdobyc lajki na instagramie

Jak zdobyć lajki na Instagramie? Mamy skuteczne metody

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Początkowo był on tylko dla posiadaczy iPhone, a zdjęcia trzeba było zrobić bezpośrednio przed ich dodaniem. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Aplikację mogą pobrać użytkownicy zarówno iOS-a jak i Androida. Dodatkowo możemy opublikować zdjęcia z galerii, z naszego urządzenia mobilnego. Jest to spore uproszczenie, ponieważ możemy dzielić się zdjęciami zrobionymi offline lub z innego sprzętu, udostępniając je na swój telefon.

To wszystko sprawiło, że aktualnie z Instagrama korzysta aż miliard osób, a każdego dnia zostawianych jest tam około czterech miliardów reakcji w postaci lajków czy komentarzy. Coraz więcej ludzi chce być częścią tak ogromnego projektu, dlatego decydują się na rejestrację i skuteczne wypromowanie swojego konta.

Początki na Instagramie często bywają trudne. Użytkownicy, którzy są nastawieni na posiadanie popularnego profilu na tej aplikacji, z pewnością zastanawiają się, jak zdobyć więcej like czy obserwacji. To właśnie one sprawią, że Twoje konto będzie znane i odwiedzane przez innych Instagramowiczów.

Dlaczego warto zdobyć lajki na Instagramie?

Zalet jest naprawdę wiele. Jedną z podstawowych jest oczywiście radość, a ponadto motywacja do dalszego działania. Lajki na Instagramie mogą nam w znaczący sposób pomóc w zdobywaniu popularności, sławy czy renomy produktu, który reklamujemy. Dzięki nim możemy również ustalać nowe trendy. Sprawdź nasze usługi! 🔥 Duże ilości serduszek pod postami to także świetna okazja na rozpoczęcie współpracy ze znanymi markami. Może być ona płatna lub barterowa. Początkujący influencer z pewnością częściej będzie dostawać propozycje barterowe, czyli takie, w których oferowany jest tylko i wyłącznie darmowy produkt do przetestowania. Oczywiście wraz z rozwojem Twojego profilu, propozycji współpracy będzie przybywać, z czasem będą to także te płatne. Wszystko zależeć będzie od Twoich zasięgów oraz zaangażowania. Im lepsze reklamy będziesz robić, tym więcej zleceń dostaniesz. Co ważne, to Ty decydujesz, z którymi firmami chcesz kolaborować.

Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?

Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?

Sposobów jest kilka, a na dodatek większość z nich jest zupełnie darmowa. W tym artykule przygotowaliśmy dla Was siedem skutecznych metod, które w połączeniu ze sobą dadzą bombę atomową, a co za tym idzie – dużą ilość lajków na Instagramie.

Przedstaw siebie

W przedstawieniu siebie na Instagramie pomogą Ci trzy elementy – nazwa użytkownika, zdjęcie profilowe oraz BIO, czyli krótki życiorys. Wszystkie te detale powinny być ze sobą spójne i jasno informować innych użytkowników, co będą mogli znaleźć na Twoim profilu.

Zacznijmy od nazwy użytkownika. Powinna być ona w miarę możliwości krótka i łatwa do zapamiętania. Dodatkowo będzie ona uzależniona od tego, co będziesz udostępniać na swoim koncie. W przypadku konta osobistego może to być Twoje imię, nazwisko czy ksywa. Natomiast, jeśli chodzi o konto firmowe, dobrze by było, aby nazwa użytkownika, była taka sama jak nazwa marki lub kojarzyła się z nią. Pamiętaj, że to właśnie po nazwie użytkownika, inni będą mogli znaleźć Twoje konto na Instagramie.

Regularność publikacji na Instagramie

Regularność na Instagramie

Regularność jest fundamentalna i to od niej zależy, czy Twój profil się wybije. Przyjmuje się, że posty powinno udostępniać się 3-4 razy w tygodniu. Mogą one mieć postać zdjęć lub wideo. Oczywiście nie wliczamy do tego InstaStories, czyli relacji, które są dostępne przez 24h od dodania (no chyba, że zostaną przez nas wyróżnione). Je dodawaj codziennie.

Warto tu także wspomnieć o statystykach, które są dostępne w koncie biznesowym. Dzięki nim będziemy mogli przeanalizować, które dokładnie dni jak i godziny, najbardziej odpowiadają naszym obserwatorom i dostosować się do nich.

Aktywność na Instagramie

Aktywność na Instagramie to nie tylko systematyczne wrzucanie postów, ale również wchodzenie w interakcje z innymi użytkownikami. Możesz zrobić to na trzy sposoby.

Pierwszym jest lajkowanie oraz komentowanie postów innych. W ten sposób zachęcisz ich do odwiedzenia Twojego profilu i pozostawienia czegoś po sobie. Drugim sposobem są ciekawe opisy pod zdjęciami, w których możesz zachęcić swoich obserwatorów do rozmowy. Pomóc Ci w tym mogą pytania o ich opinię. Trzecim rozwiązaniem są relacje, czyli InstaStories. Instagram umożliwia nam, tworzenie w nich ankiet, okienek z pytaniami, a nawet robienie quiz-u.

Estetyka

Warto pamiętać o tym, że to co ładne, przyciąga. Tak samo jest w przypadku zdjęć na Instagramie. Postarajmy się, aby były one miłe dla oka i przykuwały uwagę innych.

Do zrobienia dobrych zdjęć nie będzie Ci potrzebny profesjonalny aparat fotograficzny. W zupełności wystarczy Twój telefon komórkowy. Fotografuj to co uważasz za niesamowite, smaczne lub po prostu interesujące. Rób kilka zdjęć tego samego ujęcia, żeby potem móc wybrać te najlepsze. Możesz również pokombinować z różnymi filtrami, które często wydobywają to, co na fotografii najpiękniejsze.

Hasztagi na Instagramie

Hasztagi

Hasztag, czyli słowo lub wyrażenie poprzedzone charakterystyczną kartką „#” to super metoda na zdobycie nawet kilkudziesięciu dodatkowych polubień, zupełnie za darmo. Zadaniem hasztagów jest przypisanie Twojego zdjęcia do odpowiedniej grupy. Dla przykładu, jeśli w poście dodasz hasztag „#pies” to użytkownicy, którzy go obserwują lub będą chcieli go wyszukać w lupce, mogą trafić na Twoje zdjęcie, polajkować je, a nawet wejść na Twój profil – o ile nie jest on prywatny.

Aby hasztagi spełniały swoją funkcję, muszą być aktywne. Oznacza to, że pomiędzy kartką, a słowem nie może być spacji. Jego aktywność możesz sprawdzić zaraz po dodaniu postu, ponieważ powinien być on w kolorze niebieskim, a nie białym lub czarnym, jak reszta opisu.

Instagram zezwala na dodanie aż 30 hasztagów do jednego zdjęcia, ale jest to zdecydowanie za dużo. Zaleca się, żeby stosować ich maksymalnie dziesięć. Za ilością, idzie także jakość naszych hasztagów. Na początku swojej przygody z Instagramem, nie warto jest stosować tych najpopularniejszych. Wybierajmy te mniej znane. Wtedy istnieje większa szansa, że nasz post zobaczy więcej osób. Pamiętaj również o istnieniu hasztagów zakazanych, które automatycznie obcinają zasięgi. Oto kilka z nich – #always, #alone czy #boho.

Oznaczenia

W poście, każdy z nas może oznaczyć kilka rzeczy – osoby, lokalizację jak i firmy. Dlaczego warto to robić? To proste! W momencie, kiedy na zdjęciu oznaczymy swojego przyjaciela lub sklep, z którego mamy na przykład sukienkę, to nasz post automatycznie pojawia się u nich na profilu w specjalnej zakładce. Jeśli chodzi o lokalizację, to działa to na takiej samej zasadzie. Użytkownicy, którzy w lupce wpiszą daną miejscowość, restaurację czy teatr, będą mogli zobaczyć udostępnione zdjęcia, właśnie z tym znacznikiem lokalizacji. Co ciekawe, oznaczanie zagranicznych miast, może sprawić, że tubylcy napiszą do nas z pytaniem o spotkanie lub polecenie nam jakiegoś miejsca.

A może zakup lajków na Instagramie?

Zakup lajków na Instagramie to zdecydowanie najszybsza metoda na ich zdobycie. Wielu osobom wciąż wydaje się, że cały ten proces jest bardzo skomplikowany lub że polubienia są drogie. W obecnych czasach, gdzie ciągle rozwija się branża ecommerce, usługi takich serwisów zazwyczaj są w bardzo przystępnych cenach, a ich zakup jest wyjaśniony na ich stronie. Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z opiniami jak i całą ofertą serwisu. To da nam pewność, że dobrze wybierzemy.

Jak kupić lajki na Instagramie i jaką ilość lajków wybrać?

Nie wiemy, jak wygląda to na innych stronach, które oferują tego typu usługi. Wiemy natomiast, że u nas zakup lajków na Instagramie jest prosty i szybki. By dokonać zakupu Twój profil nie może być prywatny. Pamiętaj, więc, żeby przed zakupem zmienić jego ustawienia prywatności, których nie możesz zmieniać aż do końca trwania kampanii. Kolejnym krokiem jest wybór pakietu, który Cię zadowoli. Nasza oferta zaczyna się na 50, a kończy na 10 000 polubień. Następnie masz okazję wybrać opcję dodatkowe, takie jak prawdziwe konta czy stopniowe dodawanie.

Przejdź dalej i wpisz nazwę swojego profilu, kiedy system wyszuka Twoje konto, wybierz zdjęcia. Ostatnim krokiem jest opłacenie zamówienia i czekanie na jego realizację.

Gdzie kupić lajki na Instagramie?

Wiele osób szuka konkretnych miejsc i sprawdzonych sprzedawców. Okazuje się, że można kupić lajki na Instagramie z wielu sprawdzonych źródeł, a w tym na kuplike.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia sklepów naszych partnerów i skorzystania z ich oferty, która często się zmienia. Strona polskielajki.pl to rzetelny dostawca usług na Instagramie. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne oferty do wzmocnienia Waszego profilu. Zapraszamy również do lidera rynku, czyli tanielajki.pl, gdzie zawsze przywitają Was najlepsze ceny i świetny czas realizacji zlecenia.

Strony te są w 100% bezpieczne, a przez kilka lat w branży, zaufało im tysiące klientów. Usługi, które możesz kupić na wymienionych serwisach to właśnie między innymi lajki na Instagramie, które bardzo szybko pojawią się na Twoim koncie. Polubienia są prawdziwe, z realnych kont. Można ustawić, że będą dodawane stopniowo i automatycznie uzupełniane. Gwarancja jakości i satysfakcji gwarantowana.

Ile kosztują lajki na Instagramie?

Nasza oferta ma aż osiem pozycji, a ich ceny wahają się pomiędzy 7,49zł, a 129,99zł. Wybierając pakiet 50 polubień, zapłacisz 7,49zł, co daje Ci ≈ 0,15, natomiast kupując pakiet 500 lajków, zapłacisz 17,99zł, co daje Ci ≈ 0,04zł za jeden lajk. Jak sam widzisz, najbardziej opłaca się kupować większe ilości polubień, ponieważ na tym zaoszczędzimy. Warto wiedzieć, że na naszej stronie, lajki możesz rozdzielić pomiędzy kilka postów. To na ile, zależy od ilości zakupionych lajków.
4.6/5 - (22 votes)
Podziel się z innymi: