Jak oglądać Instagram Stories anonimowo

Jak oglądać Instagram Stories anonimowo?

Zastanawiasz, się może, nad tym, jak zobaczyć czyjąś relacje anonimowo? Dziś właśnie przedstawimy Tobie tajniki, jak to zrobić. Często mamy taką myśl, że chcemy obejrzeć aktywność jakiejś osoby. Pierwszą rzeczą będzie zobaczenie jego social media, takich właśnie jak Instagram. Mnóstwo osób w końcu lubi dzielić się swoją codziennością poprzez posty i 24-godzinne relacje. Tak samo jest z osobami “publicznymi”, czyli influencerami, jak i różnymi firmami. Obserwując, ruch, konkurencji jesteś w stanie ją prześcignąć. Dlatego, też tak ważna jest anonimowość. A zatem dziś opowiemy, jak zacząć oglądać InstaStories, żeby nic nie było widać, a autor nawet nie wiedział o tym, że oglądamy jego postępy na portalu społecznościowym. Jest to prosty proces i łatwe metody do zdobycia wiedzy na temat swojej konkurencji. Konkurencja wcale nie musi o tym wiedzieć, co pozwala nam na szybsze i skuteczniejsze działania. Sprawdź nasze usługi! 🔥

Metody oglądania relacji anonimowo

Istnieje wiele metod na to, jak oglądać anonimowo relacje a co najważniejsze są one na wyciągnięcie dłoni, które zadowolą Cię swoją skutecznością. Nie tylko możesz oglądać je anonimowo, ale nawet nie musisz się logować na swój profil. Ciekawy jesteś, jak to zrobić? Cały ten artykuł zawiera parę narzędzi stron www czy też aplikacji, które nam pomogą obejrzeć całą relację anonimowo a dodatkowo ją pobrać. Jak wykonać to poprawnie i co zyskujesz, dodając, takie o to metody do swoich działań.

Inflact to dobre narzędzie

Chcesz oglądać anonimowo lub bez logowania InstaStories poszczególnych osób? Narzędzie Inflact będzie odpowiednie do Twoich potrzeb. Wśród tego wielkiego narzędzia znajdziesz opcje oglądania relacji bez logowania się. Zarazem możesz oglądać je tam anonimowo i prześcignąć swoją konkurencję o jeden krok. Co najlepsze jest w tym narzędziu? Możesz, oglądać anonimowo nie podając, danych do swojego konta na Instagramie.

Dodatkowym atutem tego narzędzia jest pobranie relacja, które Ciebie interesuje i zapisać je na swoim urządzeniu czy komputerze. Dlatego, też to narzędzie jest najbardziej cenione przez firmy, które szukają skutecznych metod jak przewyższyć swoją konkurencję.

Insta Stories

Kolejnym narzędziem, które dobrze wpłynie, na anonimowość i zobaczenie relacji kogoś bez jego wiedzy jest, to InstaStories, które jest stroną internetową www umożliwiającą oglądanie anonimowo relacji innych osób. Jest to bardzo proste narzędzie. Pozwala już w kilka kliknięć zobaczyć relacje, które nas interesują. Możesz też pobrać taką relację i zapisać ją na swoim telefonie czy komputerze. Co dodaje mu dodatkowo kolejny atutu z korzystania właśnie z niego. Dodatkowym atutem jest taki, że nie musisz posiadać żadnego konta społecznościowego, by, zobaczyć taką relację pobrać i przechytrzyć swoją konkurencję. Czego tu chcieć więcej? Niestety owa strona nie pozwala na pobranie starszych relacji, niż te, które były wypuszczone wcześniej niż 24 godziny, czy też z kont prywatnych.

StorySaver.net

Kolejnym dobrym i skutecznym narzędziem będzie do StorySaver.net, który pozwala na bardzo szybkie pobranie danego materiału z relacji i na zapisanie go na Twoim urządzeniu. Możesz pobrać daną relację tylko wtedy, gdy profil osoby, której chcemy, pobrać jest, to konto publiczne, a nie jest, to konto prywatne.

Aplikacje umożliwiające oglądanie relacji anonimowo

Jak oglądać Instagram relacje anonimowo? Możliwości nie kończą się tylko na przeglądarce Google, ale też można oglądać przez aplikacje na telefon. Dziś właśnie przedstawimy Ci te najlepsze aplikacje, które ułatwią Ci oglądanie anonimowo relacji.

BlindStory -Watch

Jest to jedna z aplikacji, która jest bardzo polecana, podczas oglądania anonimowo relacji innych użytkowników. Jest ona dostępna na system iOS, jak i na Androida. Możesz ją pobrać na każdy telefon. Aplikacja jest całkowicie anonimowa, jak i zarazem bezpłatna. Można włączyć usługę powiadomień, dzięki którym będziesz wiedział, kiedy ktoś umieści swoją relację i ją obejrzeć anonimowo. Jeżeli, chcesz wyświetlać starsze relacje niż te w 24 godziny niestety trzeba wykupić pakiet premium. Dlatego, też warto najpierw przetestować ową aplikację i zobaczyć czy właśnie ona Ci będzie pasować. Zanim wykupi się do niej całkowity dostęp. Niestety nie posiada ona pobierania relacje. Dlatego, też można tylko na niej oglądać relacje, które nas interesują.

Oglądanie Instagram Stories – najczęściej zadawane pytania

Jak zobaczyć relację na Instagramie anonimowo? Jest na to wiele odpowiedzi, ale najlepszym narzędziem do zobaczenia takiej relacji jest narzędzie Inflact, które pomoże Ci właśnie w tym zadaniu. Możesz pobrać tam interesujące Ciebie relacje, jak i zobaczyć wszystkie InstaStories.

Jak zobaczyć Instagram Stories starsze niż te, które są, były, opublikowane 24 godziny wcześniej? Takową funkcję też posiada Inflact. Mnóstwo innych serwisów, prostych w obsłudze, niestety nie posiada takowej opcji. Dlatego, też Inflact jest tak polecanym narzędziem.

Czy anonimowe wyświetlanie jest legalne? Tak jest to legalna opcja, którą możesz wykonać i nie zostać za to ukaranym. Pamiętaj, jednak, że taka opcja dotyczy, tylko kont publicznych a do prywatnych żadna aplikacja nie będzie miała, dostępu. Nie bój się oglądać anonimowo relacji. Wszystko odbywa się całkowicie legalnie, więc nie musisz się martwić o jakieś działania.

Jak oglądać Instagram Stories anonimowo – podsumowanie

Podaliśmy Ci na tacy 3 urządzenie, które pozwalają oglądać, jak i pobierać dane relacje na urządzenia. Jednak są to narzędzia przeznaczone na przeglądarkę internetową i nie zawsze dobrze sprawdzą się na telefonie. Zaraz podamy Ci aplikacje, które umożliwią Ci takie same działania na telefonie. Pamiętaj, by używać tych programy w celu zobaczenia i pobrania relacje.

Wiesz, już czym jest i jak oglądać relacje anonimowo. Wiesz, też, że jest to całkowicie bezpłatny proces, jak i legalny. Dlatego, też możesz zacząć już dziś stosować jedną z wymienionych stron i narzędzi, która ułatwi Ci pracę w prześcignięciu swojej konkurencji. Pamiętaj, że wszystkie programy ułatwiają Ci pracę. Dlatego też warto wziąć się do roboty.

Zacznij sprawdzać anonimowo relacje, które Ciebie interesują, a nie chcesz, by autor owej relacji wiedział o tym. Wszystko działa, legalnie a strony się nie zacinają. Kolejnym dodatkowym atutem jest taki, że nie musisz zapamiętać całej relacji na długo, ponieważ można ją pobrać. Dodatkowo to właśnie ułatwia pracę, podczas której próbujesz przebić się przez konkurencję.
4.7/5 - (34 votes)