Jak nagrywać na yt od podstaw. Poradnik jak zacząć na yt

Co tak naprawdę liczy się dla YouTuberów? Dowiedz się więcej jak działają algorytmy w popularnym serwisie streamingowym i jak robią to popularni twórcy na YT. Bardzo często młodzi ludzie nie wiedzą jak nagrywać na yt by pójść w ślady swoich starszych idoli. Nie dziwią więc pytania jak zacząć na yt, ponieważ każdy może marzyć o popularności, pieniądzach czy uznaniu. Pokażemy zarówno darmowe sposoby by mieć więcej like a także jak nabić wyświetlenia na YouTube przy pomocy Kuplike. Z naszego artykułu dowiesz się jak like na youtube wpływają na wyświetlenia a także suby! Należąca do koncernu Google witryna YouTube, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność i można zaryzykować stwierdzenie, że pod tym względem prześcignęła już telewizję.

Zyskaj nawet 500 realnych followersów.
Realizacja już w 10 minut od 6.99 zł.

Nagrywanie na YouTube

Z najnowszych danych wynika, że użytkownicy portalu każdego dnia oglądają miliard godzin zamieszczanych tam filmów. To tak jakby co siódmy mieszkaniec naszej planety, codziennie spędzał na tej stronie całą godzinę. Jednak wiele osób zastanawia się jak zacząć na YouTube? Mimo że samo założenie kanału może sprawiać wrażenie bułki z masłem to zbudowanie udanego kanału wymaga czasu, ciężkiej pracy i poświęcenia. Wiele osób zadaje pytania co nagrywać na swój kanał lub od jakiej serii zacząć by przyciągnąć widzów. Prawda jest taka, że na YouTube liczy się głównie osobowość i to jaki jesteś. Widzowie szybko wykryją czy to co robisz jest autentyczne. Ponadto jeżeli udajesz kogoś lub chcesz się upodobnić może Ci to wyjść tylko gorzej niż w oryginale. Fani nie lubią takich zachowań i często piszą komentarze takie jak: “kopia” , “podróbka” , “zerżnięte”. Przy wymyślaniu formatu na swój kanał pamiętaj by dodać coś od siebie aby wyróżnić się z tłumu.

Jak zacząć na yt – Tematyka

Jak zacząć na yt - Tematyka

Ważne jest, aby przypomnieć sobie, że publiczność dostra do tego, co masz do powiedzenia. Zdecydowanie to jak zacząć na yt to dobre pytanie. Jeśli naprawdę chcesz przekazać wiadomość na forum publiczne, zastanów się dobrze. Zacznij od tego, jaki jest Twój cel i co zamierzasz zrobić ze swoim kanałem. Stwórz nazwę dla siebie i swojego kanału, postaw na kreatywność. Bardzo wiele osób pytających jak nabić wyświetlenia na YouTube robi z reguły kiepskie filmy. Wszystkie sukcesy są zakorzenione w innowacyjnych pomysłach. W związku z tym pamiętaj, że zanim rozważysz specyfikę kanału, powinieneś pomyśleć o tym, o czym on będzie lub jaki jesteś Ty. Zastanów się jaki rodzaj filmów chcesz ,,wrzucać’’ na swój kanał. Na YouTube istnieje wiele gatunków takich jak: vlogowanie, gaming, kulinaria, podróżowanie, edukacja, czy komedia. Jesteśmy pewni, że na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Jak nagrywać na yt i czy sprzęt w 2019 ma znaczenie

Jak nagrywać na yt i czy sprzęt w 2019 ma znaczenie

Dla początkujących twórców pytanie o sprzęt dalej budzi wiele kontrowersji. Wiele osób zadających pytanie jak nagrywać na yt nigdy nie próbuje ponieważ twierdzi, że sprzęt który posiada jest niewystarczający lub mało profesjonalny. W przeciwieństwie do wielkich twórców prawdopodobnie nie masz tak dużych budżetów a Twoja twórczość nie zarabia jeszcze by wrzucać tego typu rzeczy w koszta. Zobacz kto to jest influencer i ile zarabia. Po pierwsze jeżeli pytanie jak nabić wyświetlenia na YouTube jest dla Ciebie zagadką, nie jesteś jeszcze w miejscu aby kupować zaawansowany sprzęt do nagrywania. Ponadto profesjonalne akcesoria to ogromne koszta. Czy wiesz ile kosztują zaawansowane kamery i oświetlenie? W przeciwieństwie do kamer, które możesz kupić w sklepie za 2 czy 5 tysięcy złotych, najlepsza jakość to już koszty w dziesiątkach tysięcy.

profesjonalna kamera na youtube

Ile kosztuje nagrywanie na YouTube

Najbardziej godne uwagi aparaty czy kamery (za samo body) to koszt prawie 50 tysięcy złotych! Na pewno chciałbyś mieć możliwość nagrania dalekich ujęć jak i bliskich z rozmytym tłem. Koszt profesjonalnych obiektywów do nagrywania zaczyna się od 10 tysięcy złotych za sztukę. Wreszcie oświetlenie, mikrofony, tło, program do edycji, komputer na którym będziesz edytował być może prompter czy inne przydatne gadżety do filmów. Reasumując każdy powód dla którego nie możesz się wybić jest dobry by wytłumaczyć się znajomym. Prawda jest taka, że to jak nagrywać na yt zależy głównie od twórcy i jego budżetu. Da się zrobić dobrze prosperujący kanał zaczynając od mikrofonu za 100zł i aparatu w telefonie. Być może Cię to zaskoczy ale na wielu twórcach te kwoty nie robią wrażenia. Zobacz ile zarabia Lord Kruszwil a przekonasz się, jak jest bogaty.

Jak nagrywać na yt - Początki

Jak nagrywać na yt – Początki

Negatywne myślenie może działać na Ciebie demotywująco. Takie osoby, które chcą tworzyć filmy z YouTube’em, nigdy nie będą niczego przesyłać, ponieważ wątpią w siebie i swoje treści. Najlepszym sposobem na pokonanie tego jest zanurzenie się w głowie z pustym, ale otwartym umysłem.Po pierwszym uruchomieniu kanału nie porównuj swoich filmów z filmami znanych już YouTuberów. Jeszcze nie podpisałeś swojej wielkiej umowy reklamowej. Twoja ulubiona firma będzie współpracować z Tobą we właściwym czasie, kiedy zdobędziesz większą publiczność.Nie wyprzedzaj siebie i nie myśl o tym, jak może wyglądać wynik, raczej po prostu idź z oryginalnym pomysłem i osądź go po zobaczeniu go na ekranie edycji, ponieważ może się okazać, że wszystko idzie w jak najlepszą stronę. Zdajemy sobie sprawę, że początki jak nagrywać na yt bywają trudne a zdobywanie pierwszych fanów to katorga. Jednak później będzie już tylko lepiej!

Od czego zacząć nagrywanie filmów na YouTube

Od czego zacząć nagrywanie filmów na YouTube

Zajmijmy się tematem kompleksowo i odpowiedzmy na pytanie jak zacząć na yt, a właściwie co będzie nam potrzebne. Ustaliliśmy już że aby spróbować zdobyć pierwszy tysiąc subskrypcji nie musisz inwestować dużo pieniędzy. Darmowe porady w formie lifehacków, jak nagrywać na yt zaoszczędzą Twój czas i pieniądze. W tej części skupimy się na następujących aspektach nagrywania na YouTube. Może wydawać Ci się to głupie ale pytając jak nabić wyświetlenia na youtube oczekujesz naprawdę dużo. Spróbuj zmieniając podstawy takie jak tło, światło a fani z pewnością to zaobserwują i docenią. Chcesz dowiedzieć się czy warto? Zobacz ile zarabia się na YT i poznaj zarobki youtuberów w polsce i USA.

  • Światło
  • Mikrofon
  • Kamera
  • Tło
  • Program do edycji

oświetlenie do filmów na youtube

Nagrywanie na yt a oświetlenie

Jeżeli nie masz dobrego aparatu a chciałbyś uzyskać rewelacyjną i studyjną jakość dobrym pomysłem jest nagrywanie w jasnych pomieszczeniach od godziny 9 do 15. Słońce jest wtedy w odpowiedniej fazie a barwa jego światła jest przyjazna do łapania większej ilości szczegółów na matrycę. Ten prosty sposób sprawi, że Twoje filmy będą wyglądały dużo lepiej a Ty sprawisz wrażenie nagrywania w profesjonalnym studio.

Jak nagrywać na yt - Mikrofon

Jak nagrywać na yt – Mikrofon

Na YouTube dużo ważniejsza od wideo jest jakoś audio. Prawda jest taka, że jeżeli widzowie nie zrozumieją tego co mówisz nie będą chcieli Ciebie oglądać. Zależnie od tego co nagrywasz powinieneś dobrać mikrofon tak by sprostać widowni. Do nagrywania lektora możesz użyć swojego telefonu i dyktafonu. Ponadto nowoczesne smartfony posiadają co najmniej 2 jak nie 3 mikrofony sprawiając, że Twój głos będzie brzmiał bardzo dobrze. Do nagrywania na dworzu możesz użyć mikrofonu krawatowego a do gameplayu zestawu słuchawkowego takiego, z którego rozmawiasz z kolegami. Jeżeli chcesz pójść ciut wyżej użyj popularnych rozwiązań jak Blue Yeti czy Gtrack.

jaka kamera na youtube

Kamera do nagrywania na YouTube

Wiele osób zastanawia się co jest lepsze by zacząć nagrywać na yt. Niektórzy twierdzą że powinno używać się kamery inni, że aparatu. Jeżeli dalej nie wiesz jak zacząć na yt nie kupuj na start drogiego sprzętu. Możesz nagrać swój pierwszy filmik używając tylnej kamery swojego smartfona. Jest to ważne ponieważ często nowe smartfony posiadają 2 czy 3 obiektywy a przednie nie zapewniają aż tak dobrej jakości. Swój telefon możesz podłączyć do komputera i wykorzystać go jako kamera internetowa co przyda się w transmisjach na żywo lub nagrywaniu let’s play z gry. By dowiedzieć się jak nabić wyświetlenia na youtube musisz zwyczajnie wstawiać filmy regularnie. Ucz się na błędach i obserwuj analitykę by dowiedzieć się co zadziałało a co nie.

Jak zacząć na yt to tylko z dobrym tłem

Jak zacząć na yt to tylko z dobrym tłem

To jak Cię widzą jest tak samo ważne jak Cię słyszą. Zastanów się nad tym by wzbudzić u widza ciekawość interesującym kadrem lub tłem za Tobą. Popularni youtuberzy wykorzystują często green screen by zmieniać tło w post produkcji lub nagrywają na ścianach swojego domu oświetlając je ledami czy lampkami. Daje to wrażenie głębi i gradientowego kontrastu który wygląda przepięknie. Możesz również ustawić kamerę np w rogu z książkami jeżeli wypowiadasz się na poważny temat lub zapytać przyjaciela, który wejdzie w rolę kamerzysty – operatora i zrealizuje film w środowisku do którego się odnosisz.

adobe premiere vs final cut pro

Jak zacząć na yt – Montaż, jak i czym

Bardzo często pada pytanie na czym montować lub najlepsze programy do montażu filmów na YouTube. Po pierwsze powinieneś montować na czymś na czym wychodzi Ci to najlepiej i najwygodniej. Ponadto zwróć uwagę na wymagania systemowe programu czy poziom jego zaawansowania. Wiele programów jak Adobe Premiere wykorzystuje moc obliczeniową komputera w bardzo wysokim stopniu. Oznacza to, że jest to program przeznaczony jedynie dla użytkowników posiadających mocne jednostki. Jeżeli myślisz poważnie o swojej karierze w 2019 jest to jeden z topowych programów na którym edytują twórcy. Ponadto możesz zainteresować się Final Cut lub Windows Movie Maker a także użyć “programy” do edycji na YouTube. Jeżeli nie masz pieniędzy i sprzętu wykorzystaj darmowe przejścia czy muzykę w zakładce studio na YouTube.

Zyskaj nawet 1000 realnych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 7.19 zł.

Jak nabić wyświetlenia na YouTube

Pamiętaj, że tak długo jak YouTube istniał, ludzie zawsze przychodzą po treść. To co masz do powiedzenia jest cenniejsze aby przyciągnąć widza np., tym  co widziałeś podczas podróży do Nowego Jorku? Są to rzeczy, które przechodzą przez umysł internautów. Oni przede wszystkim dbają o to, co robisz w swoim filmie; większość widzów nie zwraca uwagi na to, co kryje się za kulisami Twojego drogiego oprogramowania do edycji wideo, fantazyjnego aparatu Canon lub mikrofonu, więc naprawdę nie musisz martwić się zbytnio o posiadanie drogiego sprzętu, gdy zaczynasz. Wiele youtuberów stawia na swój smartfon jako kamery mikrofonu jak i edytora filmów. Co prawda wyświetlenia na youtube pozyskane taką metodą nie będą najwyższe ale pozwalają zarazić użytkownika do siebie a tym bardziej skłonić go do rozwijania swojego kanału czy w rozwoju po nowe suby na yt. Najlepszym sposobem jak nabić wyświetlenia na YouTube za darmo jest robienie filmów które sami byśmy obejrzeli.

Nabijanie wyświetleń na YouTube za darmo a kupowanie

Nabijanie wyświetleń na YouTube za darmo a kupowanie

Ten akapit dedykujemy zwłaszcza osobom, które nie są jeszcze naszymi klientami. Po pierwsze czy nabijanie wyświetleń jest lepsze gdy robimy to samemu lub kupujemy? Na pewno w nabijanie wyświetleń na YouTube za darmo ma w sobie element zaangażowania czy progresu. W przeciwieństwie do kupowania wyświetleń wszystko osiągamy ciężką pracą w zamian za czas poświęcony na naukę, nagrywanie filmów i ich promocję. Ponadto nigdy nie jest powiedziane czy i jak szybko uda nam się wybić oznacza to, że spędzisz wiele godzin na wysyłaniu linków który okaże się nikogo nie interesować. W przeciwieństwie do darmowych rozwiązań nabijanie wyświetleń na YouTube nie jest niczym nowym i w 2019 to codzienność. Firmy i najwięksi twórcy promują swoje kanały każdego dnia. Dlaczego? W czołówce liczą się jeszcze większa zasięgi i większe pieniądze. Prawda jest taka, że jeżeli chcesz oszczędzić czas nabijanie wyświetleń na youtube z kuplike może okazać się dużo szybsze niż spamowanie filmem znajomych.

kupowanie wyświetleń na youtube

Inne sposoby jak nabić wyświetlenia na youtube za darmo

Nagrywanie na YouTube to przede wszystkim marketing a to co masz do powiedzenia to drugie. Dlatego pytanie jak nabić wyświetlenia na youtube może być interpretowane na tak wiele sposobów. Wykorzystaj fakt jeżeli masz popularnych znajomych i zdobądź pierwszych fanów w gronie znajomych. Nie bój się pokazać filmów rodzinie aby oni mogli polecić Twój kanał innym znajomym. Bardzo często to jak zacząć na yt to pytanie błędne ponieważ każdy zaczyna na swój sposób a popularni twórcy nie mieli poradnika jak nagrywać na yt. Wszystkie sukcesy biorą się z połączenia efektywnej pracy z przemyślaną promocją.

Jak wybić się na YouTube z Kuplike

Jak wybić się na YouTube z Kuplike

Wybij się na YouTube dzięki Kuplike.pl i skończ zadawać pytania jak nagrywać na yt. Kiedy zaczynasz rozwijać kanał zapewne myślisz o gronie widzów, których chcesz gromadzić jak najwięcej i zatrzymywać jako stałych Twoich obserwatorów. W rezultacie dobrym sposobem na to jest inwestycja w subskrybcje, wyświetlenia, komentarze jak i lajki. ( https://szybkielajki.pl/ , polskielajki.pl) To wszystko znajdziesz na naszej stronie. W przeciwieństwie do wielu stron konkurencyjnych dajemy możliwość zakupu realnych fanów czy wyświetleń. W związku z tym jeżeli nie wiesz jak nabić wyświetlenia na YouTube, odbywa się to tak samo jakby Twój film oglądały normalne osoby. Na pewno początki są trudne ale to jak zacząć na yt jest proste. Wybierasz usługę np wyświetlenia. Podajesz link do filmu i opłacasz zamówienie. Pomożemy Ci odnieść sukces i wypromować kanał jeszcze szybciej.

Jak wypromować kanał na YouTube

Jak wypromować kanał na YouTube

Wiékszo osób zadaje pytanie jak nagrywać na yt a nie skupia sié na tym jak promować swój kanał. Być może to jak zacząć na yt jest już dla Ciebie jasne ale jeżeli nie wiesz od czego zacząć promocję jesteś w dobrym miejscu. To jak nabić wyświetlenia na YouTube zostaw nam a Ty skup się na tworzeniu wartościowych filmów. Kup like na Youtube w najniższych cenach na rynku. Na dodatek w ciągu 5 lat pracowaliśmy z setkami popularnych marek i gwiazdami tv oraz osobami takimi jak Ty! Zacznij już dziś! Powodzenia! Mamy nadzieję, że ten wpis rozwiązał problem jak zacząć na yt a wiedza przekazana w nim pozwoli Ci zgromadzić wiernych fanów na długi czas.