Darmowe followersy na Instagramie

Darmowe followersy na Instagramie. Jak to możliwe?

Praktycznie od samego początku istnienia serwisu Instagram, osoby zaangażowane w prowadzenie własnego profilu w tej aplikacji poszukiwali szybkich i prostych metod na zdobywanie nowych obserwujących.

Najłatwiejszym sposobem na pozyskanie nowych followersów jak oczywiście ich zakup, jednak co powinniśmy zrobić, jeżeli nie chcemy wydawać pieniędzy? Poniżej przedstawię kilka sposobów na pozyskanie nowych obserwujących zupełnie za darmo! Sprawdź nasze usługi! 🔥

Witryny internetowe oferujące darmowych obserwujących

Pierwszą metodą będzie korzystanie z usług stron internetowych, które oferują niewielkie ilości obserwujących zupełnie za darmo. Najpopularniejszą tego typu witryną jest Turbomedia. Strona ta jest praktycznie sklepem internetowym, na którym możemy zakupić konkretne ilości obserwujących. Nas interesuje jednak pozyskanie followersów bez wydawania ani złotówki, co więc powinniśmy zrobić na tej stronie?

Turbomedia oferuje zarówno zakup obserwujących w pakietach premium, jak i pozyskanie darmowych obserwujących dzięki wypełnieniu krótkiej ankiety. Sprawa jest więc bardzo prosta – podajemy naszą nazwę w serwisie Instagram, wypełniamy krótką ankietę i w przeciągu kilkunastu minut otrzymujemy dziesięciu, nowych i darmowych obserwujących. Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że korzystając z takich serwisów nasz profil musi być ustawiony jako publiczny, w innym przypadku followersów zwyczajnie nie otrzymamy.

Reklamuj się w innych serwisach

Innym, alternatywnym sposobem na pozyskiwanie darmowych obserwujących jest reklamowanie się na innych serwisach społecznościowych. Jeśli wierzysz, że Twój profil jest wystarczająco atrakcyjny i może skupiać wokół siebie grono odbiorców, powinieneś skorzystać z możliwości reklamowania się chociażby na przeznaczonych do tego grupach na Facebooku.

W tym przypadku musisz wziąć pod uwagę ogrom konkurencji – osób starających się pozyskać nowych obserwujących jest w dzisiejszych czasach bardzo dużo, a więc przebicie się nie będzie takie proste. Kluczowy jest więc kontent, jaki umieszczasz na swoim profilu – jeżeli będzie on unikalny, ciekawy i intrygujący, z pewnością pozyskasz tym sposobem nowych obserwujących w ilościach zdecydowanie większych niż w sposobie pierwszym.

Korzystaj z hasztagów

Kolejnym sposobem jest odpowiedzialne wykorzystywanie hasztagów. Pamiętaj, aby stosując hasztagi nie wprowadzać nikogo w błąd, gdyż może to podkopywać naszą wiarygodność. Stosujmy tylko takie hasztagi, które faktycznie odnoszą się do naszego zdjęcia. Pamiętaj też, aby nie używać dużej ilości hasztagów przy jednym zdjęciu – od pięciu do ośmiu hasztagów powinno zdecydowanie wystarczyć.

Ten sposób będzie szczególnie efektywny, jeżeli prowadzimy profil o jakiejś konkretnej tematyce. Osoby interesujące się sztuką czy też rysunkiem będą często przeglądać takie hasztagi jak #art czy #drawing – jeśli wrzucamy więc jakiś swój rysunek, możemy umieścić pod nim te właśnie hasztagi. W takiej sytuacji pozyskiwanie nowych odbiorców jest wyjątkowo proste. Jeżeli komuś spodoba się to, co tworzymy, po prostu nas zaobserwuje.

F4F, L4L – co powinieneś wiedzieć?

Popularną metodą na zdobycie darmowych obserwujących jest również wykorzystywanie metod F4F (Follow 4 Follow) czy L4L (Like 4 Like). Obie te opcje charakteryzują się po prostu wymianą działań. Jeżeli decydujemy się na wymianę na zasadach F4F, otrzymamy darmowego obserwującego, jeżeli my również go zaobserwujemy. Nic prostszego, jest to po prostu wymienienie się obserwacją.

Ta metoda wymaga od nas szczególnej ostrożności, gdyż napotkać możemy się na wielu oszustów. Na czym polega to oszustwo? Działa ono w bardzo łatwy sposób – dajemy komuś follow, ktoś nam go oddaje, a przykładowo po tygodniu przestaje nas obserwować. Jeżeli wykorzystujemy tę metodę masowo, ciężko będzie wśród obserwowanych przez nas osób znaleźć tą osobę, która nas oszukała i przestała nas obserwować.

Zadbaj o swój profil

Wrzucaj swoje posty regularnie i zadbaj o to, aby Twój profil był estetyczny. Atrakcyjny wygląd profilu sprawi, że zainteresuje się nim więcej osób. Prowadź go starannie, regularnie publikuj nowości i staraj się integrować ze społecznością, która zbiera się wokół Twojego profilu. Jeżeli osoby obserwujące Cię poczują, że są częścią jakiejś większej społeczności, z pewnością staną się bardziej zaangażowane i będą polecać Twój profil swoim znajomym. To przełoży się na swoisty efekt kuli śnieżnej, w której liczba obserwujących będzie stale i dynamicznie rosnąć, praktycznie bez większego wkładu z naszej strony.

Podsumowanie

Pamiętaj, że prowadzenie profilu w serwisie Instagram nie jest proste. Pośród milionów profili wybicie się i pokazanie się światu jest bardzo trudne, a przede wszystkim czasochłonne. Nie zniechęcaj się, jeżeli suma Twoich obserwujących będzie stała w miejscu czy też będzie zwiększała się w niezadowalającym tempie. Jeżeli tworzysz wartościowe i ciekawe treści, z czasem zaczną być one coraz bardziej rozpoznawalne, a Ty będziesz mógł cieszyć się dużą ilością obserwujących.
4.7/5 - (38 votes)
Podziel się z innymi: