Co to są wyświetlenia na YouTube

Wyświetlenia na YouTube to aktualna liczba osób, do których dotarł materiał wideo. Są to odtworzenia zebrane od ludzi od daty dodania filmu. Najważniejsze dla filmu na YouTube jest pierwsze 48 godzin by zebrać polubienia, komentarze oraz wyświetlenia. Działa wtedy efekt kuli śnieżnej a film jest promowany dla większej ilości osób. Pamiętaj żeby kupić wyświetlenia film musi być w pełni opublikowany a wyświetlenia włączone i widoczne.

Wróć
-26%

Wyświetlenia na YouTube

19.99 6,999.99 

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta ⭐⭐⭐
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Łączny koszt
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Dodatkowe produkty
Łączny koszt
SKU: brak Kategoria:
Opis

Opis

Co to są wyświetlenia na YouTube?

Wyświetlenia na YouTube to aktualna liczba osób, do których dotarło Twoje wideo. Są to odtworzenia zebrane od ludzi od daty dodania filmu. Najważniejsze dla filmu na YouTube jest pierwsze 72 godziny by zebrać polubienia, komentarze oraz wyświetlenia. Działa wtedy efekt „kuli śnieżnej” a film jest promowany dla większej ilości osób jako „polecany”. Wyświetlenia na yt są jednym z najważniejszych czynników popularności danego wideo. Oczywiście film sam w sobie musi przyciągać i powinien wywierać na użytkownikach emocje – być ciekawy, radosny, kontrowersyjny, smutny. To Ty wybierasz jaki ma być Twój film aby zaciekawił on jak największą ilość osób. Często już po jednym udanym pod względem wyświetleń na YouTube filmie zgłaszają się do nas firmy proponujące współpracę reklamową. Na samym początku naprawdę warto dokupić wyświetleń oraz łapek w górę pod Twoimi filmami aby pozostawić po sobie lekkie „echo”.

Wyświetlenia na YouTube

Co dają wyświetlenia na YouTube?

Wyświetlenia na YouTube mają wiele plusów do których możemy dojść zupełnie za darmo lub też zacząć korzystać z płatnych metod i narzędzi do tego przeznaczonych. Warto przybliżyć obie formy przez które nasza działalność na YouTube będzie opłacalna. Po pierwsze posiadając już rozwinięty kanał możemy zamieszczać na naszych filmikach reklamy AdWords które będą wyświetlać się użytkownikom a my będziemy zarabiać pieniądze. Stawki jakie obecnie są oferowane za wyświetlenia na YouTube to 50% dla YT i 50% dla nas. Zupełnie inaczej sprawa się ma gdy korzystamy z agencji partnerskiej ponieważ wtedy z naszych 50% musimy oddać kąsek dla w/w agencji.

Kolejnym plusem są recenzje elektroniki i gadżetów – jeśli mamy mało wyświetleń zazwyczaj firmy przyślą nam elektronikę ale z obowiązkiem zwrotu. Mimo, że nie dostaniemy czegoś na stałe to będzie to w naszym posiadaniu przez jakiś okres zupełnie za darmo. Jeżeli zaś nasze wyświetlenia na YouTube będą naprawdę dobre (100 tysięcy na film i więcej) to łatwiej będzie nam znaleźć firmę która zapłaci nam za kampanię reklamową nawet kilkanaście tysięcy. Aby zdobywać duże ilości wyświetleń potrzebny jest przede wszystkim czas więc dobrą alternatywą będzie kupno wyświetleń na yt – potem już będzie z górki.

Czy wiesz, że pierwsza siedziba YouTube znajdowała się nad pizzerią w San Mateo w Kalifornii Wow emojiWow emojiWow emoji

Jak działają nasze wyświetlenia na YouTube?

Wyświetlenia na YouTube jakie oferujemy to przede wszystkim realne wyświetlenia zdobywane przez realnych użytkowników. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala stworzyć dobrze zoptymalizowane kampanie dzięki którym dotrzesz do nowych odbiorców którzy będą zainteresowani Twoim filmem. Wyświetlenia możesz zakupić zawsze lecz zalecamy ich zakup na nowy film którego czas od publikacji nie przekracza 72 godzin – wtedy efekty będą najlepsze.

Wiele użytkowników pyta jak wygląda sprawa z retencją czyli z czasem oglądalności przez użytkownika – a więc poprzez trafne dobieranie kampanii i personalizowanie ich jesteśmy w stanie osiągnąć wynik nawet do 95% retencji. Wynik oczywiście jest DO ale nigdy nie jest to mniej niż 80% co jest bardzo ważne i ma znaczenie dla algorytmów.

Filmy które są oglądane w całości są uznawane za te najbardziej wartościowe i są polecane coraz to nowym użytkownikom a także mogą trafić na stronę główną przez co wyświetlenia na YouTube będą jeszcze bardziej rosły. Warto pomyśleć o zakupie wyświetleń ponieważ są one w pełni wartościowe i mogą być kluczowym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu na YouTube.

Czy wiesz, że co minutę na YouTube użytkownicy dodają aż 300 godzin nowych materiałów Wow emojiWow emojiWow emoji

Dlaczego KupLike.pl?

Tanie Like na insta

Atrakcyjne ceny

Nasze ceny są bardzo atrakcyjne w stosunku do oferowanej jakości usług i obsługi klienta. Dzięki 5 letniemu doświadczeniu w branży procesy zakupu i realizacji zamówień są bardzo zoptymalizowane przez co możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Jak zdobyć Like na Insta

Minimalizm

Szanujemy Twój czas i wysoki priorytet stanowi dla nas minimalizm, prostota oraz funkcjonalność naszego serwisu na najwyższym poziomie. Poprawne złożenie zamówienia wraz z opłaceniem trwa mniej niż 120 sekund.

Bezpieczeństwo

Nasze usługi są stworzone przez ludzi dla ludzi i podstawowymi wartościami są tutaj zaufanie, bezpieczeństwo i zachowanie pełnej prywatności. Przez ostatnie 5 lat działania zaufało nam tysiące klientów, których wizerunek budujemy do dzisiaj.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Ilość:

1000 Wyświetleń, 2500 Wyświetleń, 5000 Wyświetleń, 10000 Wyświetleń, 50000 Wyświetleń, 100000 Wyświetleń, 500000 Wyświetleń

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wyświetlenia na YouTube”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co dają wyświetlenia na YouTube

Wyświetlenia na YouTube można zdobywać na wiele sposobów zaczynając od płatnych metod kończąc na darmowych, po części w skrócie postaramy się przybliżyć kilka z nich. Często użytkownicy płacą wielkie pieniądze za reklamy adsense naszym zdaniem nie ma to większego sensu ponieważ są to jedynie urywki/przerywniki w których odtwarzany jest nasz materiał. Zwykle koszt takiej reklamy waha się od kilku do nawet kilkunastu złotych za kilka sekund filmu! Są to ogromne koszta zwłaszcza, że użytkownicy zwykle pomijają tego typu reklamy lub używają programów blokujących reklamy. Kolejnym sposobem są nabijane wyświetlenia programami czy botami. Należy pamiętać, że youtube bardzo nie lubi takich zachowań i często usuwa takie materiały, banuje konta a w najlepszym przypadku usuwa nadmiar wyświetleń. Zdecydowanie odradzamy tą metodę. Na kuplike.pl działamy całkowicie bezpiecznie i wszystkie wyświetlenia czy inne usługi pozyskujemy jedynie od realnych użytkowników. Jesteśmy w pełni legalną firmą i nie chcemy zaszkodzić naszymi działaniami naszym klientom czy użytkownikom. Wyświetlenia YouTube można również pozyskiwać kompletnie za darmo. Na Facebooku jest wiele grup dla początkujących YouTuberów lub miejsc w, których mogą się zareklamować. Pamiętaj tylko że nigdy nie daje to wymiernych rezultatów do ilości umieszczonych linków czy poświęconego tam czasu. Jeżeli chcesz szybko zdobyć wyświetlenia na YouTube.

Wyświetlenia na YouTube

Wyświetlenia na YouTube

Jak kupić wyświetlenia na YouTube

Zakupy na naszej stronie są bardzo proste, wszystko co musisz zrobić to:

  • Ustawić film na PUBLICZNY
  • Podać poprawny link do FILMU
  • Wybrać ilość wyświetleń
  • Wybrać interesujące opcje

 

Gdzie kupić wyświetlenia na YouTube

Wyświetlenia na YouTube kupisz w wielu miejscach, pamiętaj by zawsze zwracać uwagę na regulamin, dane firmy, politykę prywatności i opcje płatności. Bezpieczne strony i firmy zwykle oferują wygodne metody płatności takie jak: SMS , Przelew, Karta i wiele więcej. Współpracujemy zarówno z firmami poniżej jak i osobami prywatnymi (partnerami), którzy odsprzedają nasze usługi i zarabiają dzięki polecaniu.

Listę bezpiecznych stron znajdziesz poniżej:

Szybkielajki.pl – Lajki.eu – Lajkifb.pl – Instalajki.pl – Boostlike.eu

Wyświetlenia na YouTube Ogólna ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 3 opinii.
5 1
Imię
E-mail
Tytuł opinii
Twoja ocena
Twoja opinia

Polecam <3

★★★★★
5 5 1
Najlepsi na rynku. Korzystam z och uslug od kilku miesiecy i nigdy mnie nie zawiedli

Szybka realizacja

★★★★★
5 5 1
Swietny serwis, szybka realizacja zlecen.

Wszystko działa

★★★★★
5 5 1
Wszystko super działa dodają w 10-20 minut ale wszystko jest super polecam