Szybkielajki opinie klientów

Wiele w internecie krąży plotek i zdań na temat tego jakoby szybkielajki opinie nie były prawdziwe a firma to jedno wielkie oszustwo. Ponieważ temat wydaje się być gorący postanowiliśmy sami napisać opinie na temat strony szybkie lajki. W przeciwieństwie do większości stron w internecie nasza recenzja będzie niezależna a nawet oparta o opinie Was czyli czytelników tego bloga. Podczas gdy ludzie wylewają pomyje pisząc opinie o szybkielajki na forum zrobiliśmy “śledztwo” by ustalić dlaczego jest tylko jedna strona negatywnie wypowiadająca się o szybkie lajki. Prawdopodobnie chodzi o konflikt interesów, ze względu aby nie narazić się na odwet ani jednej ani drugiej strony nie będziemy publikować linków do tych stron tylko wyjaśnimy sytuację na przykładzie.

Negatywne opinie na temat szybkielajki, konkurencja czy klienci?

Wygląda na to, że forum które pisze negatywne opinie o szybkielajki współpracuje z serwisem konkurencyjnym, [NAZWA OCENZUROWANA]. Z tego co możemy przeczytać w jednej z opinii, strona szybkielajki była kiedyś partnerem współpracującym z ekipą forum. Na ile jest to prawda niestety nie udało nam się ustalić takich informacji. Raczej jest to bardzo prawdopodobne ponieważ gdy patrzeć na datę powstania strony konkurencyjnej w tym samym czasie pojawiło się wiele niewygodnych ocen na temat szybkie lajki. W rezultacie chcąc sprawdzić jak sprawa wygląda w rzeczywistości utworzyliśmy specjalny formularz i przetestowaliśmy czy choć część opinii się pokrywa. Zainteresowani żeby poznać prawdę?

szybkie lajki opinie

Źródło: Trustify.pl

Zyskaj nawet 500 realnych followersów.
Realizacja już w 10 minut od 6.99 zł.

Gdzie można przeczytać opinie o Szybkielajki?

Chcąc dotrzeć do najbardziej rzetelnych informacji wpisywaliśmy w internecie hasła: “szybkielajki opinie” , “szybkie lajki opinie” itd. po to by sprawdzić czy istnieje więcej miejsc na których klienci zamieścili swoje recenzje. Lista, którą znajdziecie poniżej będzie aktualizowana na bieżąco wraz z chwilą pojawienia się nowych danych. Jeżeli znasz jakieś miejsce z opiniami o szybkielajki koniecznie prześlij je nam do sprawdzenia. Zamieszczamy poniżej wszystkie strony odnoszące się do frazy szybkie lajki opinie.

szybkielajki opinia

Źródło: Trustify.pl

Jakie są opinie o Szybkie lajki na forum?

W internecie natrafiliśmy na setki opinii o Szybkie lajki jedne z nich były pozytywne inne mniej. Podczas gdy można się spierać o autentyczność niektórych udało nam się ustalić szybkielajki mają nieprzychylne opinie na forum [NAZWA OCENZUROWANA]. Opinia zamieszczona przez Kartonowicza o szybkielajki wskazuje jakoby mieli oni oferować usługi niższej jakości niż zaprzyjaźniona konkurencyjna strona z forum. Jak widać na załączonym obrazku opinia ma już prawie dwa lata i nie wiemy czy dalej jest aktualna. W związku z tym jest nam bardzo ciężko ocenić czy szybkielajki to oszustwo. Na pewno warto jest wspomnieć że serwis szybkie lajki dynamicznie się rozwija i od 2017 poczynił ogromne zmiany wizerunkowe jak i jakościowe. W rezultacie są oni niepodważanym liderem jeżeli chodzi o sprzedaż lajków w internecie (Polska). W związku z tym naszym domysłem jest że opinie o szybkielajki z forum są mocno negatywnie nacechowane ze względu na konflikt interesów właścicieli tych serwisów.

szybkielajki opinie z forum

Źródło: Forum

Czy szybkielajki opinie to oszustwo?

Postanowiliśmy zweryfikować często wyszukiwane w internecie hasło “szybkielajki opinie oszustwo” i przeprowadzić zakup 500 lajków na Instagramie z fikcyjnego konta. Po przejściu na stronę do kupna oczywiście sprawdziliśmy wcześniej opinie klientów o szybkie lajki. Jak widać na załączonym obrazku klienci chwalą sobie: szybkość realizacji usługi, dynamiczny rozwój profilu i profesjonalne podejście do promowania Instagrama. Widząc pozytywne opinie o szybkielajki przechodzimy do podsumowania i opłacamy zamówienie z dodatkowo wybranymi opcjami: wysoka jakość, i błyskawiczna realizacja.

negatywne opinie o szybkie lajki

Źródło: Szybkielajki.pl

Negatywne opinie o szybkie lajki

Chcąc finalnie skonfrontować negatywne opinie o szybkie lajki z całą listą pozytywnych decydujemy się na opłacenie zamówienia. Pierwsza pozytywna wiadomość to ilość metod płatności w serwisie. Kupowanie lajków jest możliwe przy pomocy: karty płatniczej , przelewem a także SMS! Niestety nie doszukaliśmy się nigdzie opcji paysafecard (szkoda). Bardzo dobrą informacją jest to że strona nie dolicza opłaty za płatność jak ma to miejsce na konkurencyjnych stronach. W konsekwencji gdy klient ma zapłacić 5zł płaci dokładnie tyle ile widnieje na stronie.

lajki na instagramie

Źródło: Szybkielajki.pl

Szybkie lajki nie takie szybkie?

Niestety tu kończą się pozytywne opinie o szybkielajki stąd teraz przejdziemy do tej mniej przyjemnej części. Po pierwsze zgodnie z zadeklarowaną gwarancją szybkiej realizacji oczekiwaliśmy efektów po 10 minutach. Podczas gdy klienci dostawali lajki nawet w 5 minut nam przyszło czekać na pierwsze efekty ponad 3 godziny! Prawdopodobnie szybkie lajki to tylko nazwa strony jednak nie ma to nic wspólnego z faktycznym stanem. W związku z tym zwróciliśmy się z prośbą o zwrócenie środków za dopłatę do szybkiej realizacji. Na pewno warto przyznać + za szybkość odpowiedzi konsultanta. Odpowiedź na swoją prośbę miałem już po 5 minutach!! Wygląda na to, że mają tam wiele podobnych zgłoszeń bo Pan z supportu nawet się nie spierał tylko dodał te kilka złotych do mojego wirtualnego portfela.

Jaka jest Twoja opinia o szybkie lajki?

[RICH_REVIEWS_FORM]

szybkielajki opinie

Szybkielajki Opinie – Najnowsze oceny

[RICH_REVIEWS_SHOW category=”page” id=”913″ num=”5″]

Zyskaj nawet 1000 realnych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 7.19 zł.

Co to są Szybkie Lajki?

Dla czytelników, którzy jeszcze nie wiedzą co to są szybkie lajki śpieszymy z wyjaśnieniem. Sklep szybkielajki to platforma umożliwiająca zawarcie kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych takich jak Instagram, Facebook, YouTube z firmami trzecimi. W przeciwieństwie do aplikacji nabijających lajki strona oferuje zakup realnych fanów czy kompleksową obsługę np fanpage. Ponadto ceny na Szybkielajki nie różnią się wcale od rynkowych stawek za promocję np na Instagramie. Najbardziej godne uwagi jest to, że klient sam może wybrać co chce promować zgodnie z własnym budżetem a także szybkością jaka jest mu potrzebna. Serwis szybkielajki oferuje stopniowe dodawanie a także błyskawiczną realizację dla szybszego efektu.

opinie o szybkielajki

Źródło: Szybkielajki.pl

Czy szybkie lajki są firmą?

Pewne jest to, że szybkielajki to zorganizowana działalność co potwierdzają dane firmy w regulaminie czy stopce strony. Prawdopodobnie interesuje was kto jest właścicielem strony szybkielajki? Wygląda na to, że jest to spółka BUBA SERVICES LTD zarejestrowana w Londynie przy ulicy Great Portland Street. Raczej pewne jest to, że prowadzą oni legalną działalność ponieważ strona wystawia faktury VAT a także działa na rynku już od bardzo wielu lat.

opinie o sklepach sprzedających lajki

Źródło: Trustify.pl

Porównywarki sklepów sprzedających lajki

W internecie mnoży się od licznych porównywarek sklepów czy stron oceniających inne serwisy. Przykładem takiej strony jest Trustify, które fachowo ocenia sprzedawców lajków w tym szybkielajki. Na stronie znajduje się ranking sprzedawców wady i zalety a także metody płatności w serwisie. Trzeba przyznać że jest to porządne narzędzie jeżeli chcemy w krótkim czasie sprawdzić najlepsze strony sprzedające lajki. Podczas gdy szybkielajki opinie dalej wskazują na to, że jest to absolutny lider runku możemy dowiedzieć się również o innych stronach typu: Instalajki czy Lajkifb. W konsekwencji zyskuje jedynie konsument a pieniądze idą do najlepszej firmy.

Nie chce Ci się pisać? Kliknij na gwiazdkę