KUP OBSERWACJE NA SOUNDCLOUD

SoundCloud Obserwacje

SoundCloud Obserwacje (soundcloud followers) to świetny sposób na promocję Twojej muzyki. Nie wiesz jak to działa? To proste, gdy SoundCloud widzi, że twój profil i Twoje utwory dużo odsłon jak i obserwujących poleca je większej ilości osób i uznaje je jako wartościowe. Pamiętajmy, że działanie SoundClouda jest typowo jak portal społecznościowy tak więc naturalne jest to, że im więcej osób zobaczy twój profil lub zacznie go obserwować tym wyżej będziesz nad innymi użytkownikami. Kupno SoundCloud Obserwacji to także dobry zabieg wizerunkowy żeby osoby, które już Cię znajdą od razu widziały, że jesteś kimś więcej niż zwykłym szarym artystą. Kup SoundCloud Obserwacje i przekonaj się jak szybko możesz stać się popularny.

SoundCloud Followers

Soundcloud Followers to gwarancja Twojego sukcesu na platformie SoundCloud. Dzięki naszej usłudze możesz zyskać tylu obserwujących ilu tylko chcesz lub potrzebujesz. Skuteczna promocja dzięki obserwującym to nie wszystko, warto również zadbać o kupno odtworzeń i polubień utworów. Gdy kupujesz obserwujących więcej słuchaczy zostanie przyciągniętych do Twojego profilu organicznie i z góry odbiorą Cię jako popularnego wykonawce. Zrozum jak łatwo będzie Ci zdobywać nowych fanów. Nasze sprawdzone metody organicznego pozyskiwana Soundcloud Followers powinien przetestować każdy kto myśli na poważnie o swojej działalności i twórczości w internecie.

-38%

SoundCloud Obserwatorzy

6.99 34.99 

👉🏻 Jak Kupić? 👈🏻

UWAGA: Na czas realizacji naszej usługi,
ustawienia prywatności muszą być publiczne
W zamówieniu prosimy o podanie linku
(np. https://soundcloud.com/link/)

Wyczyść

Jakość: *

+ 3.50 
+ 2.10 
+ 2.10 
+ 1.75 
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Łączny koszt
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Obserwujący Soundcloud

100 Obserwacji SoundCloud, 250 Obserwacji SoundCloud, 500 Obserwacji SoundCloud, 1000 Obserwacji SoundCloud

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “SoundCloud Obserwatorzy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak zdobyć więcej followers na SoundCloud

Jak zdobyć więcej followers na SoundCloud? Rozumiemy, że wielu artystów, którzy naprawdę mają prawdziwy talent niestety bez rozgłosu nie jest w stanie nic osiągnąc i zaznaczyć swoją obecność na rynku muzycznym. Na SoundCloudzie jest wiele artystów i konkurowanie z nimi jest coraz cięższe dlatego własnie powstała usługa SoundCloud Followers, dzięki której możesz osiągnąć wymarzoną sławę. Prawda jest taka, że w dzisieijszych czasach bez promocji nie masz za dużej szansy na tle wszystkich żeby zainstnieć. Nie chodzi już o rywalizacje, chodzi o to, że Twój styl może być wyjątkowy i musisz znaleźć swoich odbiorców głębiej niż wszyscy. Nie postrzegaj wszystkich innych twórców jako konkurencja, postaraj się udowodnić wszystkim, że twój styl jest wyjątkowy i przede wszystkim bądź sobą. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo na dłuższą metę nie ma to głębszego sensu ponieważ czas wiele rzeczy weryfikuje i głupio byłoby stracić w, którymś momencie obecnych fanów. Twoja muzyka jak i każda inna jest na swój sposób wyjątkowa i znajdzie swoich odbiorców prędzej czy później – daj tylko swojej publice się znaleźć. Jeśli jest coś wyjątkowego i zaskakującego czego jeszcze nikt nie słyszał lub widział to tłumy nie będą za tym szalały jeśli się o nim nie dowiedzą – to normalne. Na SoundCloud także działa efekt kuli śnieżnej czyli im więcej followersów posiadasz tym więcej możesz zyskać poprzez algorytmy, które częściej będą proponować Twój profil innym użytkownikom uznając go za wyjątkowy i godny zobaczenia przez innych. Tysiące artystów jest już popularnych ale dalej stoją w miejscu zamiast ruszać podbijać świat, dlaczego? Potrzeba im jeszcze więcej obserwujących jak i odsłuchań utworów na SoundCloudzie, które można kupić w naszym serwisie. Pamiętaj – oni szukają twojej muzyki a ty szukasz ich.

SoundCloud jak się wybić

Jak się wybić na SoundCloud? To częste pytanie i fraza która wyszukują spragnieni sprawy artyści w każdym wieku. Są sposoby aby pomóc zaistnieć w jakimś stopniu w społeczności muzycznej na SoundCloud i w połączeniu z kupnem obserwatorów mogą dać świetne efekty. Pierwsza metoda to obserwowanie innych artystów, udzielać się w komentarzach pod utworami lub w miły sposób zapraszać do sprawdzenia waszej twórczości. Pamiętaj żeby nie obserwować niezliczonej ilości użytkowników w krótkim czasie ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem oraz może zostać potraktowane przez administracje jako spam. Mimo, że na pierwszy rzut oka takie coś nie ma sensu i jest irytujące to dzięki temu eliminujemy wszelkie spamerskie boty i roboty. Na SoundCloudzie można obserwować maksymalnie 2000 osób na jednym koncie. Drugą dobrą metodą są grupy do których możesz dołączać i poszukiwać inspiracji tak samo jak inni artyści mogą jej poszukiwać w Twojej twórczości – oczywiście tak samo nie dołączaj do setki grup w ciągu kilku minut ponieważ nie jest to normalna aktywność. Bądź cierpliwy a być może będziesz inspiracją dla tysięcy osób wybijając się samoistnie. Jeśli robisz coś dobrego to potrzebny jest tylko czas. Trzecią metodą, która ma znaczący wpływ na Twój odbiór jest udostępnianie twojej twórczości poza SoundCloudem na Twitterze, Facebooku itp. Nie wstydź się z swojej muzyki. Nawet to, że komuś się ona nie spodoba nie powinno wpłynąć na Ciebie negatywnie. Są gusty i guściki – jeden lubi chleb, drugi córkę piekarza.

SoundCloud Obserwacje Ogólna ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 3 opinii.
5 1
Imię
E-mail
Tytuł opinii
Twoja ocena
Twoja opinia

Cena

★★★★★
5 5 1
Do tej pory kupowałem obserwacje na allegro, niestety okazało się że przepłacałem, warto kupić u źródła ponieważ szybciej realizują usługę a ceny są zdecydowanie lepsze!

Bonusy dla stałych klientów

★★★★★
5 5 1
Raz w tygodniu kupuję po 1000 followers na swój profil, nie wiem czy każdemu dajecie takie gratisy ale zwykle do zamówienia dostaje 100 followers gratis 🙂 podoba mi się to i dziękuję zawsze to kilka zł zaoszczędzone.

Prawdziwi obserwatorzy

★★★★★
5 5 1
Myślałem, że zakupując followers zyskam tylko puste cyferki a tak nie jest, ludzie chętniej słuchają moich produkcji i udzielają się w komentarzach zakup obserwacji o dobra inwestycja