Poznaj opinie o Kuplike

Opinie o kuplike, dowiedz się dlaczego klienci wybierają nasze usługi i przeczytaj rzetelne opinie od prawdziwych klientów na temat kuplike.pl Sprawdź czy warto kupić na kuplike i zobacz opinie klientów. Publikujemy jedynie opinie klientów, którzy wyrazili na to zgodę chcąc pomóc innym kupującym. Każda opinia jest anonimowa i pochodzi jedynie od zweryfikowanego klienta, który dokonał zakupu. Kuplike.pl opinie i recenzje, przeczytaj sam i zdecyduj czy warto dokonać zakupu.

Opinia łukasza o Kuplike

Łukasz 36 l.

Moja przygoda z serwisem Kuplike zaczęła się już jakiś czas temu. Nurtowało mnie to, że mimo dużej ilości czasu jaki poświęcałem na prowadzenie Instagrama nie mogłem zdobyć obserwujących i lajków. Oczywiście próbowałem wielu sposobów, korzystałem z poradników i efekty były ale dalej nie takie które by mnie satysfakcjonowały. Zdecydowałem się na zakup lajków na Instagramie przez Kuplike i moje konto nagle zaczęło organicznie się rozwijać. Poświęcałem coraz mniej czasu na promowanie mojego konta a ludzie sami pisali z prośbami o S4S (Share for share) lub w komentarzach prosili o zaglądnięcie na ich profil. Byłem w szoku – wszystko nabrało takiego tempa jakiego nigdy bym się nie spodziewał. Polecam zakup lajków na Instagramie w serwisie Kuplike.pl

Opinia Wioletty o Kuplike

Wioletta 27 l.

Hej, od ponad 2 lat prowadzę mały sklep z ubrankami dla dzieci. Sklep mieści się w ścisłym centrum mojego miasta i około rok po starcie stacjonarnej placówki pokusiłam się o stworzenie sklepu internetowego oraz fanpage. Wszystko było okej ale w jakim szoku byłam gdy zaczęłam otrzymywać negatywne opinie od osób które nawet nie złożyły zamówienia w moim sklepie. To było okropne – zawiść ludzi nie zna granic. Początkowo próbowałam zgłaszać te fałszywe opinie ale nic z tego. Facebook nic z tym nie zamierzał zrobić więc postanowiłam zaufać panom z Kuplike. Zakupiłam pozytywne opinie na Facebooku aby odbudować wizerunek mojego sklepu. Jestem zadowolona z rezultatów, opinie są realne i pisane z polskich kont. Dziękuje!

Opinia Antoniego o Kuplike

Antoni 58 l.

Od wielu lat jestem właścicielem firmy która działa w branży mięsnej. Od kilku lat dużo inwestujemy w reklamę i cały ten marketing. Agencja z którą współpracujemy Tworzy dla nas reklamy oraz filmy reklamowe. Reklamy video nigdy nie umiały znaleźć dużej widowni co nie zadowalało mnie. Inwestycja na stworzenie takich reklam jest spora i chciałem aby jak najwięcej ludzi zobaczyło nasze reklamy. Agencja zaproponowała zakup wyświetleń z Polski na Kuplike. Po zrozumieniu na czym ta usługa polega postanowiłem, że możemy sprawdzić czy rzeczywiście są to realni ludzi a nie tylko cyferki. Okazało się, że wyświetlenia są tańszą alternatywą dla reklam na YouTube i nasze filmy reklamowe zaczęły zdobywać coraz to większe zasięgi. Jestem zadowolony.

Chcesz opublikować swoją opinie?

Napisz do nas!

Jeśli tylko chcesz wyrazić opinie na temat naszego serwisu oraz dostępnych usług - możesz to zrobić. Każda opinia jest dla nas cennym doświadczeniem i motywacją do dalszego rozwoju. Stale poprawiamy jakość naszych usług oraz funkcjonalność serwisu.

Piszą o nas najwięksi!

Zaufaj profesjonalistom

Kupując na Kuplike masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów którzy swoim doświadczeniem pokonają nawet największą trudność w temacie social media. Korzyści na jakie możesz liczyć z promowania to między innymi:

  • Popularne social media nawet w 10 minut
  • Większe zaangażowanie fanów
  • Dużo lepszy wizerunek (popularny piar)