Kup opinie Google, Facebook i inne!

Zajmujemy się wizerunkiem osób i firm w sieci. Z naszą pomocą uzyskasz pozytywne opinie Google i dotrzesz do nowych klientów czy użytkowników. Możesz również zamówić opinie Facebook, TripAdvisor, ZnanyLekarz a nawet opinie Google Maps! Zyskaj pozytywne opinie na dowolnej stronie. Skontaktuj się z nami i przedstaw czego potrzebujesz.

pozytywne recenzje do kupienia

Pozytywne opinie Google i Facebook

Czy można kupić pozytywne opinie Google

Bardzo często zdarza się tak, że nasz biznes otrzyma niesłusznie negatywną opinie czy recenzję. Ciężko jest walczyć z konkurencją a jeszcze ciężej usunąć opinie z Google dlatego mamy rozwiązanie. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy pozytywne opinie w Google do kupienia. Niewielkim kosztem możesz zdobyć polskie opinie google maps dla dowolnego miejsca np. restauracji czy kawiarni.

pozytywne opinie w google do kupienia(Pozytywne opinie pomagają również w pozycjonowaniu firmy w wyszukiwaniach Google czy Facebook.)

kup opinie google na kuplike.pl

(Tak wyglądają przykładowe opinie, które realizowaliśmy)

Jak długo dodawane są opinie na Google Maps

Działamy kompleksowo i nie tylko dodajemy opinie Google ale dbamy o to aby cały proces przebiegał naturalnie i autentycznie. Możesz ustalić jak szybko mamy realizować kampanię i to ile opinii chcesz otrzymać każdego dnia. Nie martw się, jeżeli nie wiesz jaka ilość będzie odpowiednia nasi eksperci zaproponują adekwatny czas realizacji do wykupionej ilości. W przeciwieństwie do konkurencji zależy nam abyś dostał usługę najwyższej jakości. Wybierając Kuplike możesz przesłać opinie na google w dowolnym języku i dowolnej treści. Jeżeli sprzedajesz niszowy produkt, przeprowadzimy wywiad i opiszemy go tak aby przekonać do niego klientów!

kupię opinie w google

1. Zgłoszenie

kupowanie opinii w google

2. Kontakt i negocjacje

kupowanie opinii w google

3. Realizacja usługi

kupowanie opinii w google

4. Raporty i zalecenia

mapy google

Dbamy o to aby Google opinie były rozbudowane i zawierały jak najwięcej szczegółów o Twoim, produkcie, biznesie czy usłudze. Wierzymy, że nasza usługa czyli opinie google kupione na naszej stronie pomogą, Ci przywrócić renomę Twojej marce a także zwiększyć sprzedaż produktów czy usług.

Dlaczego warto kupić opinie Google

  • Większe zaufanie klientów w stosunku do produktu czy usługi
  • Lepsza pozycja firmy w wyszukiwaniach
  • Ocieplenie wizerunku po fali negatywnych komentarzy
  • Nowi klienci czy użytkownicy

Najczęstsze pytania klientów

Działamy transparentnie i w taki sposób żeby jak najlepiej dostosować się do Ciebie i Twojej firmy!

Ile trwa realizacja usługi?

Usługę realizujemy automatycznie w całości, bądź stopniowo w konkretnie ustalonych odstępach czasowych tak aby przyrost rekomendacji przebiegał naturalnie. Zależy nam na tym, aby opinie wyglądały na rzetelne recenzje, a nie rzucający się w oczy spam.

Czy opinie są polskie?

Pochodzenie rekomendacji możemy ustalić, natomiast większość Naszych klientów korzysta z Polskich rekomendacji. Dostosowujemy się do wymagań klienta, rekomendacje mogą być lokalne z miejscowości w której prowadzisz biznes jak i na skalę kraju, Europy czy świata.

Czy można przesłać własne opinie?

Wszystkie Nasze rekomendacje pisane są przez copywriterów po dokładnym researchu. Sprawdzamy branżę w której działasz i pod nią dostosowujemy treść rekomendacji, aczkolwiek nie zamykamy się na propozycje. Jeśli sam chcesz napisać treść recenzji wstawimy ją i zrobimy wszystko żeby wyglądała  autentycznie.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście, zawsze! Potrzebujemy jedynie danych firmy i działamy.

facebook opinie

Elastyczny czas realizacji

Dodajemy opinie w czasie, który wspólnie ustalimy. Może być to tydzień, miesiąc a także kilka dni. Zalecamy dodawanie od 2 do 5 opinii każdego dnia by zachować naturalny przyrost i wysoką wiarygodność.

facebook opinie

Bezpieczeństwo i anonimowość

Wykorzystujemy tylko polskie i zweryfikowane konta, prawdziwych użytkowników by zapewnić Twojej stronie niepodważalny autorytet. Nigdy nie przekazujemy żadnych informacji na temat naszych klientów a wszystko jest w pełni bezpieczne.

opinie na facebooku

Wiarygodne opinie

Piszemy opinie w taki sposób aby wzbudzić u potencjalnych klientów zainteresowanie Twoją usługą lub produktem. Nasze opinie mimo tego, że są pozytywne cechują się wysoką ilością szczegółów przez co sprawiają wrażenie wiarygodnych tak jakby ktoś faktycznie testował Twój produkt czy usługę. Jeżeli wolisz, możesz też zaproponować własne opinie.

Czy można kupić Facebook opinie

Biznes e-commerce rośnie w szybkim tempie a użytkownicy podejmują decyzje o wyborze restauracji, usługi, produktu czytając opinie na Facebooku, dlatego tak ważne jest aby były one autentyczne i nienaganne. Coraz więcej osób decyduje się kupić Facebook opinie ponieważ nieuczciwa konkurencja może obniżyć ich renomę jednym negatywnym komentarzem. Kup polubienia strony na fb aby rozwinąć swój fanpage jeszcze szybciej!

Pozytywne opinie na fb

Wystawiamy jedynie pozytywne opinie na Facebooku, ponieważ nie chcemy psuć wizerunku innych firm jak nieuczciwa konkurencja. Możesz zdecydować się napisać własne recenzje na fb albo zlecić to naszym copywriterom za darmo! Dokładnie zapoznamy się z Twoimi usługami lub produktami i zaproponujemy ciekawe komentarze na ich temat. Zależy nam na długotrwałej współpracy dlatego zawsze wystawiamy takie rekomendacje jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Daj nam szansę i kup opinie na Facebooku już dziś.

Dodajemy tylko prawdziwe opinie, polskiego pochodzenia. Zawsze ustalamy treść w taki sposób by ocena wyglądała naturalnie. Przeczytaj również poradnik jak przeprowadzić marketing szeptany by był on skuteczny.

kup opinie facebook

Dlaczego warto kupić opinie Facebook

  • Większa renoma firmy
  • Setki nowych klientów
  • Pomoc przy rebrandingu
  • Dodatkowa aktywność na stronie

Kup opinie na dowolnej stronie

Wypełnij formularz i opisz czego potrzebujesz, skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy warunki.


Opinie Google i Facebook
Ocena 4.9 z: 33