Wyświetlenia na YouTube
Jak się wybić, YouTube

Jak zdobyć lajki na youtube

Jak zdobyć lajki na YouTube

Jak zdobyć lajki na YouTube kompletnie za darmo? Należąca do Google witryna YouTube, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność i można zaryzykować stwierdzenie, że pod względem widzów prześcignęła już telewizję. Z najnowszych danych wynika, że użytkownicy portalu każdego dnia oglądają miliard godzin zamieszczanych tam filmów. To tak jakby co siódmy mieszkaniec naszej planety, codziennie spędzał na tej stronie całą godzinę. Jednak wiele osób zastanawia się jak zacząć na YouTube? Mimo że samo założenie konta jest banalne to zbudowanie popularnego kanału wymaga czasu, ciężkiej pracy i poświęcenia. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak zdobyć lajki na youtube i czy ich większa ilość doprowadzi film do większej popularności a co za tym idzie przyniesie nowych widzów czy pieniądze. Najszybszym sposobem zdobywania lajków jest po prostu ich zakup, swój ulubiony serwis i kup lajki od renomowanych firm. Kup lajki na YouTube na: Kuplike.pl , Szybkielajki.pl , Lajki.eu 

Wróć

Ciekawy clickbaitowy tytuł

Jak zdobyć lajki na YouTube robiąc ciekawe i clickbaitowe tytuły? Przeanalizuj swój film i poświęć czas na odpowiednie nazwanie go! Jest to bowiem jeden z ważniejszych czynników Twojego sukcesu na YouTube. Jeżeli nagrywasz vloga nie nazywaj go po prostu vlog #1. Pomyśl chwilę nad tym co działo się na Twoim filmie być może byłeś świadkiem czegoś niezwykłego lub zrobiłeś coś ciekawego. Możesz też użyć tak zwanego click baitu dobrze znanego z taki stron jak wp czy onet. Jeżeli nie wiesz co to jest click bait, proszę bardzo oto przykład dla Ciebie: “Wybił się na YouTube jednym trickiem zobacz jak”, “Codziennie nagrywał swoje życie zobacz ile zarabia teraz”. Tytuł od razu wprowadza u odbiorcy chęć poznania historii dowiedzenia się czegoś więcej. Ważne żeby nie przesadzać z click baitami ponieważ może to zdenerwować widzów! Przeczytaj również Dlaczego YouTuberzy proszą o like.

Jak zdobyć lajki na YouTube

Regularnie dodawanie filmów

Powinieneś przyzwyczaić swoich widzów do godzin o, których zwykle publikujesz swoje materiały. Wybierz godzinę tak aby zdobyć jak najwięcej interakcji czyli wyświetleń komentarzy i lajków w jak najkrótszym czasie po publikacji filmu. Liczy się pierwsze 48 godzin w przeciwieństwie do google filmy na youtube im nowsze tym lepiej. Jak zdobyć lajki na YouTube wykorzystując algorytmy youtube? Gdy algorytmy wykryją że fani chętnie komentują materiał i zostawiają dużo ocen niezależnie od tego czy są to łapki w górę czy w dół zaproponuje on Twój film większej ilości odbiorców. Fani mogą odnaleźć Twoje filmy na klika sposobów, w wyszukiwarce na youtube i google, na stronie głównej, w flmach proponowanych po prawej stronie, na karcie na czasie oraz z powiadomień sugerowanych dla Ciebie. Jak widzisz YouTube doskonale wie co i gdzie promować tak by docierało to do odpowiednich odbiorców. Dodawaj przynajmniej od 3 do 5 filmów tygodniowo by przypominać o sobie algorytmom i fanom. Przeczytaj również Jak się wybić na YouTube.

 

Przyciągające miniaturki

Ludzie są wzrokowcami zanim jeszcze przeczytają tytuł najpierw zobaczą miniaturkę. Powinieneś poświęcić kilka minut na zrobienie ciekawej schludnej okładki na Twoje wideo. Możesz podkreślić istotne elementy lub zaznaczyć w kółko. Pamiętaj żeby nie przesadzić z elementami na miniaturce ponieważ odbiorca nie będzie wiedział na co zwrócić uwagę. Pomyśl o tym w ten sposób „czy Ty kliknąłbyś w taki filmik i dlaczego”. Dominującymi kolorami powinny być, czerwony, żółty czy niebieski. Są one bardzo wyraziste i z pewnością przykują wzrok niejednego widza. Możesz również robić clickbaitowe miniaturki jak i tytuły jednak nie zawsze wpływa to pozytywnie na ilość ocen pod filmem. Wg nas najlepiej jest pokazać stopkaltkę z filmu z najciekawszym elementem, zasłonić najlepszą część i dodać intrygujący tytuł. Wzbudzisz u widza chęć obejrzenia materiału i zgarniesz dodatkowe wyświetlenia.

Co dają lajki i wyświetlenia

Jednym z najistotniejszych czynników popularności i zaangażowania pod filmem są lajki i komentarze, nie dają one twórcom bezpośrednio pieniędzy ale zastanówmy się dlaczego tak bardzo oni proszą o każdą łapkę w górę. Im większy odsetek ocen pozytywnych do negatywnych w stosunku do osób które obejrzały film jest to znak dla algorytmu, że film jest ciekawy i warto pokazać go większej widowni. Musisz zbudować zaangażowanie pod swoimi filmami, możesz zrobić to zadając pytania do widzów lub zachęcać ich do oceny czy komentarza. Na naszej stronie możesz również dokupić komentarze lub lajki które podpompują Twój film tak żeby zyskał organiczne wyświetlenia czyli takie które pochodzą od prawdziwych użytkowników, którym youtube zaproponował twój film.

 

Tagowanie i opsy

Wiele twórców błędnie pomija ten punkt, który według nas jest nawet ważniejszy od ciekawej miniaturki czy dobrze zaplanowanego wideo. Pamiętaj że opis pod filmem to nie tylko przydatne informacje dla Twoich widzów lecz istotny element dla wyszukiwarek by sklasyfikować Twój film. Poświęć kilka minut na napisanie planu wydarzeń filmu. Zamieść opis lub dodatkowe informacje tak by dokładnie wyczerpać temat. Pamiętaj żeby nie pisać na ilość ponieważ wyszukiwarki interesuje tylko unikatowy kontent napisany poprawnie gramatycznie i zrozumiały dla człowieka. Wymyśl frazę kluczową pod którą chciałbyś wybić film np. jak zdobyć suby na youtube i staraj się jak najbardziej do niej nawiązywać. Dzięki temu po wpisaniu w wyszukiwarkę będzie większa szansa, że widzowie znajdą właśnie Twój film a nie kogoś innego.

 

Jak zdobyć lajki na YouTube z Kuplike.pl

Oferujemy szeroki wachlarz usług youtube, instagram czy facebook. Niezależnie od tego czy potrzebujesz komentarzy, subskrybcji, fanów, lajków czy obserwacji możemy pomóc Ci zdobyć je jeszcze tego samego dnia. Zaufało nam już prawie 25 tysięcy klientów co czyni nas najpopularniejszym tego typu serwisem w Polsce. Prawda jest taka, że samemu ciężko jest zacząć i  jeżeli marzysz o szybkim wzroście możesz to zrobić już dziś.

Jak zdobyć lajki na youtube
Ocena 5 z: 15

 

 

 

 

 

 

Polecane wpisy

Użyto jedno wspomnienie w “Jak zdobyć lajki na youtube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *