Jak zarabiać na YouTube
Jak się wybić, YouTube

Jak zarabiać na YouTube i Instagramie niczym Lord Kruszwil

Jak zarabiać na YouTube i Instagramie niczym Lord Kruszwil *Będziesz w szoku ile zarabia*

Jak zarabiać na YouTube lub Instagramie niczym Lord Kruszwil i inni topowi youtuberzy w Polsce? Zanim to zrobisz potrzebujesz konta, które posiada przynajmniej 1000 obserwacji i lajki na zdjęciach. Wiemy jak ciężko jest zdobyć pierwszych obserwatorów dlatego organizujemy konkurs i wypromujemy aż trzy osoby! Więcej informacji podamy wkrótce po publikacji filmu na YouTub!

 

 

Jak zarabiać na YouTubeIle zarabia się na Instagramie i YouTube?

Zarobki na Instagramie i YouTube są tak samo różne jak w IT, jedni mogą zarobić gigantyczne pieniądze a inni nie. Jak zarabiać na YouTube jak Lord Kruszwil by wyciągnąć jak najwięcej? Od tego ile zarobisz na Insta czy YT zależy popularność Twojego profilu. Dokładniej ilość fanów, lajki pod zdjęciami i komentarze. Możesz spróbować użyć darmowych narzędzi takich jak Instagram Money Calculator, który po podaniu Twojej nazwy użytkownika oszacuje średnią kwotę jaką możesz dostać za lokowanie na swoim profilu. Warto jednak brać te dane z przymrużeniem oka ponieważ wszystko jest zależne od reklamodawcy ile zdoła on zapłacić za Twoje zasięgi.

Ile zarabia się na Instagramie i YouTubeIle zarabiają YouTuberzy w polsce?

Jak zarabiać na YouTube w Polsce? Podrzucamy wam listę najpopularniejszych Twórców w Polsce i kwoty jakie trzeba zapłacić za lokowanie u nich.Za lokowanie u lorda kruszwila trzeba zapłacić nawet 15 tysięcy złotych. Mandzia chce od 5 tysięcy do nawet 20 zaś meduza czy ravgor biorą ponad 22 tysiace. Najdroższa okazuje się jednak Olciak a za jej najbardziej rozbudowaną reklamę trzeba zapłacić ponad 50 tysięcy złotych! Kwoty są dodatkowo zależne od działań jakie Influencerzy mogą wykonać. Mogą to być post na Facebooku, film na YouTube story na Instagramie itd.

Ile zarabiają YouTuberzy w polsceNa czym zarabiają YouTuberzy?

Osoby posiadające popularne media społecznościowe mogą pochwalić się całkiem konkretnymi zarobkami, nie tylko za współprace z firmami, więc jak jeszcze zarabiają influencerzy?
Jak zarabiać na YouTube i na czym można zarobić?
Po pierwsze wyświetlenia z reklam, youtuberzy w Polsce mogą zarobić nawet do 3 dolarów za tysiąc wyświetleń w zależności od tego jak często reklamy pojawiają się pod ich filmami. Jest to zależne od ich kontentu czyli tego co robią na kanale i w jaki sposób mówią oraz jak się zachowują. YouTube chętniej promuje treści typu family friendly odpowiednie dla każdego i przyjazne reklamodawcom dlatego osoby, które nie przeklinają i robią wesołe filmy podróżnicze zarobią więcej niż pełni emocji gracze czy streamerzy. Instagramerzy jak i YouTuberzy często również prowadzą swoje blogi na których mogą zamieszczać reklamy adwords jak i reklamy od innych firm. Jest to kwota podobna jak na YouTube czyli do 3 dolarów za tysiąc unikalnych wyświetleń. Dodatkowym źródłem dochodu mogą być donate na streamach czy sklepy z gadżetami twórców. Najpopularniejsi mogą zarobić do nawet 20 tysięcy miesięcznie! Posiadając dużo miejsc reklamowych influencerzy są w stanie zarobić do nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie oceńcie sami czy to dużo i zastanówcie się czy nie warto do nich dołączyć?

Jak zarabiać na YouTube posiadając zaangażowaną społeczność

Jak zarabiać na YouTube posiadając zaangażowaną społeczność?

Posiadanie popularnego konta to jeden z podstawowych wymogów zarabiania w mediach społecznościowych, nie tylko na Instagramie ale także Facebooku czy YouTube. Jeżeli nie masz aż tak popularnych mediów społecznościowych nie ma nic straconego. Jak zarabiać na YouTube nie posiadając aż tak dużej społeczności? Firmy szukają zarówno dużych twórców jak i tych mniejszych z dobrymi zasięgami w przystępnych cenach. Przyjmuje się, że powinieneś posiadać minimum tysiąc obserwacji i przynajmniej po 100 lajków pod każdym zdjęciem. Dodatkowym atutem są komentarze i setki odtworzeń my story.

zarobki polskich youtuberowJak przykuć uwagę reklamodawcy?

Dla reklamodawców jest to sygnał, że profil posiada zaangażowaną społeczność w której może ulokować swój produkt lub usługę. Pamiętaj, że nie każdy profil nadaje się do lokowania każdej usługi czy produktu. Na przykład trenerzy personalni chętniej będą reklamowali się u blogerek niż fotografów miejskich, rozumiecie o co chodzi? Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej jak budować popularne media społecznościowe takie jak YouTube i Instagram koniecznie zobaczcie nasze wpisy. Przedstawiamy tam darmowe porady jak zwiększyć ilość obserwacji i lajków!

Jak przykuć uwagę reklamodawcy?

Jak i gdzie szukać reklamodawców?

Szukanie reklamodawców nigdy nie było tak proste jak teraz. Firmy obecnie dużo przychylniej patrzą na internetowych twórców. Ich kampanie są równie skuteczne i nie kosztują milionów w porównaniu do telewizji czy radia. Pierwszym i najlepszym sposobem w którym unikamy pośredników jest po prostu pisanie do firm z opisem siebie oraz sprecyzowanymi działaniami, które możecie zrobić by podnieść zainteresowanie ich produktem, usługą itd. Ważne jest dobre przygotowanie i wizja swojego unikalnego projektu na lokowanie na waszych mediach społecznościowych. Jeżeli zażądacie racjonalnej kwoty za zasięgi czy włożoną promocję jedna na kilka firm na pewno się zgodzi. Możecie również skorzystać ze stron takich jak whitepress. Influencerzy rejestrując się podają stawki za reklamę i działania, które mogą wykonać w zamian za kwotę podaną na stronie. Minusem jest to, że dochodzi wam prowizja ze strony operatora. Konkurencja w postaci tańszych lub lepszych rozwiązań innych influencerów też nie zachęca.

Jak i gdzie szukać reklamodawców

Czy Lord Kruszwil kupuje suby lajki i wyświetlenia?

Z naszej strony to już tyle. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy youtuberzy i inistagramerzy kupują lajki, komentarze i suby. Jednocześnie dementujemy, że Lord Kruszwil kupuje suby! Możemy śmiało odpowiedzieć, że tak lecz nie zdradzimy wam ich nazw. Najwięksi Twórcy mogą pozwolić sobie na własnego menadżera. Wyszukuje on spejcalnie dla nich zbiera oferty reklamowe i dogaduje deale. Nie jest to jednak nie jest to tania opcja a mniejszym twórcom nie będzie się ona opłacała. Reasumując jeżeli chcecie zarobić na swoich mediach społecznościowych takich jak YouTube czy Instagram pozyskujcie jak najwięcej fanów, lajków i komentarzy. Budujcie pozytywny i przyjazny firmom wizerunek oraz wymyślajcie ciekawe pomysły na lokowania z innymi firmami.

lord kruszwil

Źródła: Apynews.pl , Forsal.pl , Wyborcza.pl

Jak zarabiać na YouTube i Instagramie niczym Lord Kruszwil
Ocena 5 z: 19

Polecane wpisy

  1. Czarek pisze:

    To są ogromne ogromne pieniądze. Moim zdaniem influencerzy i youtuberzy zarabiAJĄ bardzo dużo ale zajmują się influence marketingiem, który daje ogromną moc reklamową. Czytałem o tym kiedyś i wiem, że to bardzo dochodowy interes. Zarówno dla jednej strony jak i drugiej. Sponsorzy mają szansę zwiększyć swoją sprzedaż przez polecenie ich produktów czy usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *