Ile zarabia Lord Kruszwil

Ile zarabia Lord Kruszwil? Sprawdziliśmy czy Lord Kruszwil jest bogaty

Każdy z nas chciałby być popularny i zarabiać krocie, to fakt. Raczej nie musimy Wam mówić, że gwiazdy YouTube są obecnie tak samo popularne jak gwiazdy rocka w latach 70 tych. Postanowiliśmy wziąć na celownik jednego z najpopularniejszych twórców internetowych jakim jest Lord Kruszwil. Najbardziej godne uwagi są jego przyrosty czy liczba wyświetleń pod każdym filmem, które zdecydowanie potwierdzają że jest to topowy twórca. Ponadto chcąc dowiedzieć się prawdy czy jest tak bogaty jak twierdzi zdecydowaliśmy się sprawdzić ile zarabia Lord Kruszwil.

Sprawdź nasze usługi! 🔥


Lord kruszwil kto to

Lord Kruszwil kto to?

Mimo ogromnej popularności i świetnego piaru dosyć często pojawia się pytanie Lord Kruszwil kto to. Postanowiliśmy przeanalizować postać Kruszwila i dowiedzieć się o nim czegoś więcej niż przeczytacie na portalach plotkarskich. Dla naszych czytelników, którzy jeszcze nie wiedzą kto to jest Lord Kruszwil spieszymy z wyjaśnieniami. Lord Kruszwil to Marek Kruszel znany również jako Marek Kruszwil. Marek urodził się w 2001 roku co znaczy że ma już 18 lat. Swoją popularność pomógł mu zbudować jego dobry przyjaciel Kamerzysta czyli Łukasz Wawrzyniak. Lord Kruszwil stał początkowo pomysłem Łukasza na kontrowersyjne filmiki celem oburzenia większej publiczności. Dlaczego Wawrzyniak wymyślił Kruszwila? Często mówi się o tym że Lord pomógł mu ponownie wrócić na szczyt popularności, którą stracił na rzecz prawdopodobnych oszustw których rzekomo dokonał.

Lord Kruszwi – Kamerzysta – Oszustwa?


Łukasz Wawrzyniak oszustwo Łukasz Wawrzyniak oszustwa
Do czasu braku prawomocnego wyroku, jest to jednak osoba niewinna także określenie oszust może być tutaj nadużyciem o czym informujemy. Kanał lord kruszwil zgromadził już ponad 3 miliony subskrypcji co sprawia, że jest to jeden z najszybciej rozwijających się kanałów w Polsce i jeden z 10 najczęściej subskrybowanych kanałów w Polsce. Kruszwil chcąc odwdzięczyć się przyjacielowi, wpadł na pomysł stworzenia kanału Kamerzysta i przeniesienia części pozyskanej widowni na jego profil. Początkowo kamerzysta był również, poniekąd służącym co negatywnie wpływało na wizerunek Łukasza. Od czasu założenia Kamerzysty chłopaki dystansują swoje żarty tak aby śmieszyły ale nie obrażały.

Gdzie mieszka Kruszwil

Gdzie mieszka Kruszwil?

Fani Marka często starają się ustalić położenie czy to gdzie mieszka Kruszwil, okazuje się że można się tego dowiedzieć np z profilu na Facebooku jego kolegi Łukasza. Zdecydowanie jest to rzetelna informacja ponieważ widują się oni bardzo często co potwierdza również ich znajomość w serwisie społecznościowym. Możemy z dużą prawdopodobnością określić gdzie mieszka kruszwil , jest to Szczecin a dokładniej jego okolice na co wskazują filmy Lorda. Pamiętajcie, że to gdzie mieszka Kruszwil to jedno ale prosimy byście uszanowali jego prywatność i nigdy nie nachodzili go w domu! Lord Kruszwil to Marek Kruszel i tak jak każda inna osoba ma prawo do odpoczynku i spokoju a kanał to tylko jego praca i sposób na życie. W związku z tym już wiecie że rodzinnym miastem zarówno kamerzysty jak i kruszwila jest Szczecin.

Marek Kruszel rodzice – Kim są

Marek Kruszel rodzice – Kim są?

Wiele się mówi na temat tego kim jest Marek Kruszel rodzice tego człowieka są jednak nieznani a sam Lord nigdy nie wspominał o nich w przeciwieństwie do kamerzysty. Kamerzysta lorda kruszwila wykorzystał ten fakt i wykreował na potrzeby filmów “swoich rodziców” przebranych za kamerzystów z workami firmy Gucci na głowie. Jest to jedyny aspekt gdzie w filmach Lorda Kruszwila występują rodzice. Możemy się jednak zastanowić kim są rodzice Marka Kruszela i czy są dumni z jego twórczości. Z pewnością muszą być to osoby o wysokim statusie społecznym co potwierdza szkoła Marka. W przeciwieństwie do reszty uczniów Marek uczy się w prywatnym Liceum o specjalizacji Informatyka. Czy w konsekwencji Lord Kruszwil to młody programista? Wygląda na to, że jest to jego zabezpieczenie na wypadek niepowodzenia z kanałem lub innej przykrej sytuacji.

Ile lat ma Lord Kruszwil

Ile lat ma Lord Kruszwil?

Marek często twierdzi na filmach, że jest młodszy niż faktycznie jest ale ile lat ma Lord Kruszwil naprawdę? Z tego co podaje na swoim Facebooku w 2019 miał swoje 18 urodziny co sprawia, że jest już dorosły. Idąc drogą prostej matematyki Lord Kruszwil musiał urodzić się więc w 2001 roku więc jest to bardzo młoda osoba jak na kogoś kto osiąga taki sukces. Sam Lord Kruszwil twierdzi jednak, że lat ma 16 i nie starzeje się w przeciwieństwie do innych ludzi. Skąd zatem 2 różne wersje na temat urodzin Marka Kruszwila? Według nas jest to Element odróżniający Kruszwila od reszty społeczeństwa czyli dawka dystansu i humoru. Mimo tego, że bardzo byśmy chcieli aby Marek miał czały czas 16 lat to czas leci nieustannie i możemy potwierdzić że Lord Kruszwil ma 18 lat.

Kto jest kamerzystą Lorda Kruszwila

Kto jest kamerzystą Lorda Kruszwila?

Wiele się w internecie mówi na temat tego kto jest kamerzystą Lorda Kruszwila ze względu na jego charakterystyczny sposób pokazywania się na filmach. Zanim jednak odpowiemy na pytanie, wytłumaczymy jakie cechy sprawiają, że trop prowadzi do konkretnej osoby. W konsekwencji jest to jedynie domysł i prawdopodobieństwo które może być prawdziwe. Wszystko wskazuje na to, że popularny Kamerzysta Lorda Kruszwila to Łukasz Wawrzyniak. Na jego Facebookowym profilu możemy znaleźć licznie komentarze (znajomych/fanów) potwierdzających naszą teorię.

Łukasz Wawrzyniak to Kamerzysta Lorda Kruszwila

Czy Łukasz Wawrzyniak to Kamerzysta Lorda Kruszwila?

Kolejnym tropem, który wskazuje że Łukasz Wawrzyniak to Kamerzysta Lorda Kruszwila jest jego tatuaż na ręce a nawet liczne zdjęcia z zaskoczenia gdy fani znaleźli Łukasza bez “worka na głowie”. Przypominamy, że to iż Łukasz Wawrzyniak jest kamerzystą to jedynie domysł z naszej strony i nie jest to oficjalna informacja od Marka ani Kamerzysty. Lord Kruszwil planuje ujawnienie swojego operatora po przekroczeniu progu 3 milionów subskrypcji. Kto wie być może nasza teoria się sprawdzi. Do tego czasu mimo tego, że każdy wie iż Łukasz Wawrzyniak to kamerzysta nie jest to oficjalna informacja.

Jak wygląda kamerzysta kruszwila

Jak wygląda kamerzysta kruszwila?

Wydaje się, że to jak wygląda kamerzysta kruszwila jest już oczywiste a przynajmniej wiele osób w Polsce go kojarzy. Popularny z Ask.fm Kamerzysta Łukasz to średniego wzrostu chłopak w wieku powyżej 22 lat. Mówi się o tym, że kamerzysta podawał się zawsze o ok 3-4 lata młodszego niż był w rzeczywistości. Po co? Jak udało nam się ustalić zabieg ten miał na celu przybliżenie go do młodszych fanów by mieli z nim jeszcze lepszy kontakt. Nieoficjalnie dostaliśmy informację, że wiele fanek Łukasza zwłaszcza w młodszym wieku podkochiwało się w nim właśnie ze względu na jego wiek. Zdecydowanie można powiedzieć o Kamerzyście Kruszwila, że lubi o siebie zadbać a dobry wizerunek to naturalna dla niego kolej rzeczy. Jak Wam podoba się Kamerzysta czyli Łukasz Wawrzyniak?

Czy Lord Kruszwil jest bogaty

Czy Lord Kruszwil jest bogaty?

Zarobki na YouTube są tak samo różne jak w IT, jedni mogą zarobić gigantyczne pieniądze a inni nie. Jak zarabiać na YouTube jak Lord Kruszwil by wyciągnąć jak najwięcej? Od tego ile zarobisz na Insta czy YT zależy popularność Twojego profilu. Dokładniej ilość fanów, lajki pod zdjęciami i komentarze. Możesz spróbować użyć darmowych narzędzi takich jak Instagram Money Calculator, który po podaniu Swojej nazwy użytkownika oszacuje średnią kwotę jaką możesz dostać za lokowanie na swoim profilu. Warto jednak brać te dane z przymrużeniem oka ponieważ wszystko jest zależne od reklamodawcy ile zdoła on zapłacić za Twoje zasięgi.

Jak zarabia lord kruszwil?

Jak zarabiać na YouTube lub Instagramie niczym Lord Kruszwil i inni topowi youtuberzy w Polsce? Zanim to zrobisz potrzebujesz konta, które posiada przynajmniej 1000 obserwacji i lajki na zdjęciach. Wiemy jak ciężko jest zdobyć pierwszych obserwatorów dlatego organizujemy konkurs i wypromujemy aż trzy osoby! Więcej informacji znajdziesz w filmie na YouTube poniżej!

Ile zarabia Lord Kruszwil

Ile zarabia Lord Kruszwil?

Udało nam się dotrzeć do pewnych informacji i ustalić ile zarabia Lord Kruszwil przy współpracach z firmami (lokowania). Okazuje się, że aby wykupić reklamę u popularnego Twórcy należy przygotować przynajmniej 15 tysięcy złotych za jeden film! Ponadto na tym nie kończą się współpracę z Kruszwilem, chłopaki wykorzystują również kanał Kamerzysta w przypadku mniejszego budżetu lub gorszej jakości kampanii. Stawki nie są dużo niższe i za lokowanie na popularnym kanale Kamerzysty kruszwila trzeba zapłacić ponad 10 tysięcy złotych. Warto wziąć pod uwagę że mimo ogromnych kosztów produkcji filmów Marka Kruszela filmy zarabiają na siebie również z reklam w serwisie. W przeciwieństwie do innych twórców Marek Kruszwil jest rekordzistą w dodawaniu ilości reklam przy swoich filmach. W rezultacie by obejrzeć ok 10 minut filmu zdarza się, że YouTube zaoferuje nam nawet 8 długich reklam do obejrzenia!

Skąd kruszwil ma pieniądze

Skąd kruszwil ma pieniądze?

Fenomen kruszwila i jego zarobków nie jest przypadkowy. Z powodu, że miał on pomysł i środki na wykreowanie bogatej postaci dało mu to możliwość zaistnienia w dość kontrowersyjny sposób. Na pewno Marek jak i Kamerzysta nie byli aż tak bogaci przed zaczęciem projektu Lord Kruszwil. Jednak nie należy mówić o nim, że był biedny lub przeciętny. Prawdopodobnie za całym sukcesem Marka stoi Kamerzysta również zwany jako (Łukasz Wawrzyniak) znany z portalu ask.fm (https://ask.fm/LukasWawrzyniak – https://www.facebook.com/LukaszekWawrzyniaczek#_=_ ) Podczas gdy wiele osób skupia się na Marku to Łukasz (Kamerzysta) był fundatorem projektu i zainwestował w kanał poważne pieniądze. Na pewno w 2019 roku i prawie 3 milionach subskrypcji na kanale Lorda są już dobrze prosperującą firmą. Odpowiadając na pytanie zawarte w nagłówku czy lord kruszwil jest bogaty możemy śmiało potwierdzić, że należy on do osób posiadających znaczny majątek.

Źródła zarobków Kruszwila i Kamerzysty

Podsumowując źródła zarobków Lorda Kruszwila jest ich naprawdę sporo. A na jego zarobki wpływają takie czynniki jak:
  • Ilość reklam na filmie
  • Sprzedane gadżety/ubrania
  • Ilość współprac z firmami
  • Promocja innych twórców
  • Grupa odbiorcza
  • Dotacje
  • Koncerty (nowe)

Lord Kruszwil zarobki za film

Oszacowaliśmy ile może zarabiać Lord Kruszwil z jednego filmu na podstawie danych z AdSense innych twórców. Okazuje się, że stawka za wyświetlenie tysiąca razy reklamy to od 2 do 4 zł. Kruszwil może uzyskać nawet 1 milon wyświetleń na filmie ponadto ilość reklam na jednym filmie to od 7 do 10. Prostą matematyką możemy obliczyć, że ilość potencjalnych wyświetleń reklamy może sięgać od 7 do 10 milionów. Z drugiej strony należy uwzględnić, osoby posiadające adblocka (wtyczka blokująca reklamy) lub kontrowersyjne treści Marka. Na pewno nie każdy film Lorda jest monetyzowany a to znaczy, że nie zarabia!

Kruszwil zarobki

Lord Kruszwil zarobki za film uwzględniając idealną sytuację wyświetlenia 7 milionów reklam to kwota od 14 tysięcy do 28 tysięcy złotych za film! Gigantyczne pieniądze prawda? Mimo wszystko jest to tylko najlepszy scenariusz, a według nas realne zarobki za film, Lord Kruszwil może otrzymać ok 5 do 7 tysięcy złotych. Udało nam się ustalić takie dane na podstawie ilości wyświetleń z telefonów i tabletów na kanale Marka. W przeciwieństwie do komputerów ludzie nie mają systemów blokujących reklamy na urządzeniach mobilnych a to pozwala twórcom zarobić.

Czy Lord Kruszwil kupuje suby lajki i wyświetlenia

Czy Lord Kruszwil kupuje suby lajki i wyświetlenia?

Z naszej strony to już tyle. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy youtuberzy i instagramerzy kupują lajki, komentarze i suby. Jednocześnie dementujemy, że Lord Kruszwil kupuje suby! Możemy śmiało odpowiedzieć, że tak lecz nie zdradzimy wam ich nazw. Najwięksi Twórcy mogą pozwolić sobie na własnego menadżera. Wyszukuje on specjalnie dla nich zbiera oferty reklamowe i dogaduje deale. Nie jest to jednak nie jest to tania opcja a mniejszym twórcom nie będzie się ona opłacała. Reasumując jeżeli chcecie zarobić na swoich mediach społecznościowych takich jak YouTube czy Instagram pozyskujcie jak najwięcej fanów, lajków i komentarzy. Budujcie pozytywny i przyjazny firmom wizerunek oraz wymyślajcie ciekawe pomysły na lokowania z innymi firmami.