Co to są dislike na YouTube

Łapki w dół to ilość negatywnych opinii pod filmem, które możesz zamówić swojej konkurencji, znajomym a także streamerom. Możemy dodać łapki w dół zarówno do filmów jak i transmisji na żywo live. Łapki w dół YouTube to dobry sposób by namieszać w wizerunku firm konkurencyjnych, ośmieszyć streamerów lub obniżyć ranking popularnych filmów w wyszukiwarce.

Wróć
Next product
YouTube kuplike.pl YouTube Subskrypcje 9.99 129.99 
-37%

Łapki w dół na YouTube

14.99 139.99 

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta ⭐⭐⭐
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Łączny koszt
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Dodatkowe produkty
Łączny koszt
SKU: brak Kategoria:
Opis

Opis

Co to są łapki w dół na YouTube?

Wiele osób nie do końca wie co to są łapki w dół na YouTube. Najprościej mówiąc są to negatywne oceny pod filmami. Na YouTube są łapki w górę lub w dół i na tej podstawie użytkownicy mogą oceniać film który im się podoba lub tez nie. Duża ilość negatywnych ocen pod filmami źle wpływa na wizerunek w oczach innych oglądających dane wideo. Łapki w dół często są wykorzystywane aby anonimowo podnieść ciśnienie konkurencji która nie jest nam na rękę lub też na popularnych streamach. Możemy dodać łapki w dół na YouTube zarówno do filmów jak i transmisji na żywo live. Łapki w dół na YouTube to dobry sposób by namieszać w wizerunku firm konkurencyjnych, ośmieszyć streamerów lub obniżyć ranking popularnych filmów w wyszukiwarce.

Co dają łapki w dół na YouTube?

Łapki w dół na YouTube to negatywne oceny pod filmami które możesz kupić pod filmami swojej konkurencji lub jeżeli chcesz zrobić na złość youtuberom lub streamerom których nie darzysz szczególną sympatią. Nasz system działa w pełni automatycznie a efekty widoczne są praktycznie od razu po opłaceniu zamówienia. Zamówienie po opłaceniu zmienia status i kampania sama się realizuje.

Łapki w dół można wykupić zarówno do transmisji na żywo (live) lub filmów. Pamiętaj aby dodać poprawny link do filmu na który mają zostać dodane łapki w dół na YouTube. Powinien to być link url do publicznego filmu lub streamu. Poprzez zakup negatywnych ocen pod filmami możesz obniżyć pozycję konkurencji aby ich firm był gorzej oceniany przez algorytmy.

Czy wiesz, że pierwszy film na YouTube wstawiono dokładnie 23 kwietnia 2005 roku o godzinie 20:27 Wow emojiWow emojiWow emoji

Dlaczego warto kupić łapki w dół na YouTube?

W serwisie YouTube swoje usługi lub produkty oferuje wiele marek co może stanowić potencjalną konkurencje właśnie dla Twojej działalności. Im więcej ocen negatywnych będzie miał dany film tym bardziej ludzie będą go nie lubić – to tzw. pójście za tłumem, które często występuje w internecie i użytkownik ocenia produkcje już po aspekcie wizualnym którym są łapki w dół na YouTube.

Czasem nie o tyle same firmy dodają film i reklamują w nim swój produkt a robią to influencerzy w zamian za wynagrodzenie – to tak zwane lokowanie produktu które teraz coraz częściej ma miejsce ponieważ firma może zyskać  dużą reklamę za stosunkowo małe pieniądze. Jeżeli chcesz szybko rozwijać swoją pozycję na YouTube warto pomyśleć nad wykluczeniem konkurencji z gry i zakupienie łapek w dół na YouTube. Twoje działania będą w pełni anonimowe i nikt nie jest w stanie Cię z tym powiązać co jest kolejnym plusem na Twoją korzyść.

Jak zdobyć lajki na YouTube

Czy wiesz, że pierwszy film na YouTube to 18-sekundowe wideo, którego bohaterem jest jeden z twórców Jawed Karim. Stoi on w zoo i opowiada o słoniach Wow emojiWow emojiWow emoji

Dlaczego KupLike.pl?

Tanie Like na insta

Atrakcyjne ceny

Nasze ceny są bardzo atrakcyjne w stosunku do oferowanej jakości usług i obsługi klienta. Dzięki 5 letniemu doświadczeniu w branży procesy zakupu i realizacji zamówień są bardzo zoptymalizowane przez co możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Jak zdobyć Like na Insta

Minimalizm

Szanujemy Twój czas i wysoki priorytet stanowi dla nas minimalizm, prostota oraz funkcjonalność naszego serwisu na najwyższym poziomie. Poprawne złożenie zamówienia wraz z opłaceniem trwa mniej niż 120 sekund.

Bezpieczeństwo

Nasze usługi są stworzone przez ludzi dla ludzi i podstawowymi wartościami są tutaj zaufanie, bezpieczeństwo i zachowanie pełnej prywatności. Przez ostatnie 5 lat działania zaufało nam tysiące klientów, których wizerunek budujemy do dzisiaj.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Ilość:

100 Dislike, 250 Dislike, 500 Dislike, 1000 Dislike

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Łapki w dół na YouTube”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co dają dislike na YouTube

Łapki w dół na YouTube to negatywne oceny pod filmami, możesz kupić youtube dislike swojej konkurencji lub jeżeli chcesz zrobić na złość youtuberom lub streamerom. Działamy w pełni automatycznie a efekty widoczne są praktycznie od razu po opłaceniu zamówienia. Łapki w dół można wykupić zarówno do transmisji na żywo (live) lub filmów. Nasz system jest w pełni automatyczny więc prosimy o wklejenie poprawnych linków lub linku gdzie mamy dodać dislike. Obniż pozycję konkurencji lub zrób komuś na złość z youtube dislike. Zapraszamy do przeczytania artykułu o lajkach na YouTube:
Co tak na prawdę dają lajki na YouTube

Dlaczego warto kupić dislike na YouTube

W serwisie YouTube swoje usługi lub produkty oferuje wiele marek co może stanowić potencjalną konkurencje właśnie dla Twojej działalności. Im więcej ocen negatywnych będzie miał dany film tym bardziej ludzie będą go nie lubić – to tzw. pójście za tłumem, które często występuje w internecie i użytkownik ocenia produkcje już po aspekcie wizualnym którym są łapki w dół. Chcesz rozwijać swój kanał/firmę szybciej wyklucz z “gry” konkurencje i dokup dislike. Ilość negatywnych ocen pod filmem wpływa również źle na pozycjonowanie filmu w wyszukiwarkach więc jeżeli chcesz żeby produkcje konkurencji zobaczyło mniej użytkowników rozważ opcję dokupienia dislikeów do filmu.

Dislike na YouTube

Dislike na YouTube

Jak kupić dislike na YouTube

Łapki w dół kupisz w bardzo prosty sposób w pełni anonimowo i bezpiecznie. Potrzebujemy jedynie kilku rzeczy by poprawnie zrealizować zamówienie. YouTube dislike będą mogły zostać dodane prawidłowo gdy:

  • Link do filmu będzie publiczny
  • Film nie jest zablokowany w innych krajach niż polska
  • Oceny pod filmem są włączone
  • Podany został poprawny link do filmu lub live

Gdy wszystkie czynniki są spełnione zapraszamy do wybrania pakietu łapek w dół. Pamiętaj, że możesz podzielić dislike na kilka filmów lub live jeżeli chcesz. Na kup like im większa ilość tym niższa cena więc zachęcamy do zakupu większej ilości i podzielenia jej na kilka filmów lub streamów.

Polecamy również: Lajki za SMS

Gdzie kupić dislike na YouTube

Jeżeli oczekujesz szybkiej realizacji, profesjonalnego zespołu i wygodnych metod płatności powinieneś kupować jedynie u renomowanych firm. Nie przepłacaj u konkurencji za to samo, kupuj u źródła bez pośredników z allegro czy innych podejrzanych stron. Najwyższej jakości usługi znajdziesz u naszych partnerów poniżej. Kup dislike na youtube jedynie od firm.

Listę bezpiecznych stron znajdziesz poniżej:

Szybkielajki.pl – Lajki.eu – Lajkifb.pl – Instalajki.pl – Boostlike.eu

Dislike na YouTube Ogólna ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 3 opinii.
5 1
Imię
E-mail
Tytuł opinii
Twoja ocena
Twoja opinia

Obsługa rewelacja

★★★★★
5 5 1
Obsługa wręcz idealna. Niech ten portal trwa i trwa.

🙂

★★★★★
5 5 1
Bardzo profesjonalna firma. Polecam

GIT

★★★★★
5 5 1
Dobra firma. POLECAM !!!!