Szczegóły oferty na serwis kuplike.pl

Serwis kuplike.pl – pierwsza w Polsce strona oferująca sprzedaż lajków i fanów Facebook dostępna jest na sprzedaż. Przeczytaj dlaczego warto zainwestować w tą niepowtarzalną okazję:

Serwis kuplike.pl znajduje się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google – 1-3 (zajmując miejsca na przemian z serwisem Allegro) na wyrażenia "kup like", "kup lajki", "kup fanów", "kup fanów Facebook", co gwarantuje stałe zainteresowanie kupujących i ciągły ruch z wyszukiwarek. Łącznie Nie musisz inwestować w reklamy, aby zdobywać w ten sposób klientów. Zgodnie z danymi Google Analytics, serwis odwiedzany jest przez 1200 - 1500 osób miesięcznie, znajdujących go po tych słowach kluczowych, a więc stanowiących potencjalnych klientów. Stanowi to o sile serwisu i jego przygotowaniu do zarabianiu na sprzedaży fanów.

Serwis jest w pełni przygotowany do sprzedaży i dzięki integracji z Przelewami24 umożliwia szybkie płatności internetowe za pośrednictwem tzw. One click buy. Aby rozpocząć sprzedaż na własne konto, wystarczy tylko bezpłatnie zarejestrować się w Przelewach24, podać swój numer klienta i już można rozpocząć przyjmowanie środków. Dzięki użyciu one click buy bardzo łatwo można również zmieniać ceny, ustalając je dowolnie według własnego planu i zapotrzebowania.

Serwis zbudowany jest na platformie Wordpress, więc jest bardzo prosty w obsłudze, posiada system CMS, dzięki któremu łatwo dodasz nowe teksty, zmienisz grafiki, czy dodasz linki do menu. W ramach oferty sprzedawany jest kompletny serwis z grafiką, a także ze znakomitą domeną "kuplike.pl", wypozycjonowaną i jednoznacznie kojarzącą się z działalnością.

Dodatkowo, otrzymasz także egzemplarz e-booka o pozyskiwaniu fanów z automatu naszego autorstwa opisanego pod tym adresem. Zajrzyj aby dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści możesz osiągnąć ze sprzedaży like'ów i fanów Facebook.

Sprzedajemy serwis jako agencja marketingowa, ponieważ koncentrujemy się na innych działalnościach.Za kupiony serwis otrzymasz także fakturę, jak również umowę z przeniesieniem pełnych praw do strony, domeny i jej zawartości. Gwarantuje ci to pewność i bezpieczeństwo transakcji, a także wsparcie w konfigurowaniu strony. Bezpłatnie, w ramach umowy przeniesiemy także stronę na wskazany przez Ciebie hosting (do funkcjonowania strony wystarczy standardowy hosting wirtualny na przykład na home.pl lub u innego operatora hostingu).

Cena pełnego serwisu kuplike.pl jest atrakcyjna i wynosi 12 000 złotych. Co oczywiste, oferta jest limitowana tylko do tej strony i zostanie ona sprzedana pierwszej osobie lub firmie które zdecydują się na jego zakup. A zatem: jeżeli chcesz stać się posiadaczem tej strony, nie zwlekaj! A jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do nas:

[contact_form]